Referendum zneužívajú všetci politici
lenže toto referendum má zmysel a rieši to, čo spackala čaputová. zmenu ústavy potrebujeme. teraz je stav taký, že každý politický subjekt si dáva nejaké vedľajšie podmienky. najnovšie chce lajno zakotviť do ústavy jednobodový volebný systém. až tak sa lajno bojí voličov. dobre vedia, že takí pročkovia by neuspeli v súboji s nikým a lajno by sa tak nedostalo do parlamentu. igiot by to nemal momentálne vyhraté ani v trnave. na to referendum treba ísť aj z toho dôvodu, že predavač vodky nechce akceptovať, že mu bola vyslovená nedôvera. najradšej by tu smradil do februára 2024.kto má zdravý rozum, ten sa referenda zúčastní. veď pravidlá nastavené týmto referendom budú platiť aj pre nadchádzajúce vlády, takže sa vyhovárať na to, že to prospeje len teraz ficovi je totálny nezmysel.