pristavím sa pri tom prvom aspekte-zaočkovanosti. tu repa trepe voloviny. načo sa očkovať evidentne neúčinnou vakcínou? to repovi stále nedošlo, že šlo len o sprostý biznis neodskúšanou a nepreverenou vakcínou? veď je jasné, že čím viac dávok toho hnoja v sebe človek má, tým je na ten covid náchylnejší. posledné zverejňované čísla jasne dokazovali, že ochorejú predovšetkým zaočkovaní treťou a vyššou dávkou. treba jasne povedať, že počet mŕtvych priamo súvisí s celoplošným testovaním. tomu sa repa vôbec nevenuje, len sa zas povozil na opozícií.


