len krátko. ak si vie šulino predstaviť rokovanie s ním, tak šulino je ešte väčší idiot ak samotný igiot. ľudia už definitívne pochopili, že naleteli nielen igiotovi, ale aj médiám, ktoré do premiérskeho kresla igiota dostali. my normálne mysliaci sme od začiatku vedeli, že je to neschopný blázon, ktorý nikdy nemal byť v politike. nech si už tie svoje sprostosti skúša doma na pavlínke.


