akým právom si ten ožratý predavač vodky dovoľuje seba nazývať demokratom? on hovorí niečo o štvavej kampani? veď práve to jeho lajno štve proti každému, kto im nie je po vôli. Je to politika zjednotenia a jednoty, slušnosti a korektného politického zápasu. tak toto ma teda dostalo. toto trepe človek, čo chce pozatvárať opozíciu a nemá na ňu jedného jediného slušného slova. ten jeho mozog už musí byť riadne prepitý. práve takéto nuly ako on ničia slovensko.


