tak ma napadlo, že autor by spravil lepšie, keby sa zaoberal dečaputizáciou slovenska. a mohol by pribaliť aj dehegerizáciu a dematovizáciu. to by bola bomba.
tak ma napadlo, že autor by spravil lepšie, keby sa zaoberal dečaputizáciou slovenska. a mohol by pribaliť aj dehegerizáciu a dematovizáciu. to by bola bomba.
vlhová je na míle vzdialená vlaňajšej forme. to treba objektívne povedať. už nejde tak dobre ani slalom. možno chýba motivácia, veď je oh víťazkou, majsterkou sveta, má veľký aj malý glóbus. kto zo slovenských športovcov súčasnosti sa môže popýšiť takými úspechmi? sagan je už za zenitom, takže petra nemá momentálne u nás konkurenciu.
takže lajnám a sprostým a sprostejším začína riadne prihárať. to je dobre, lebo prdelínimu sa tým pádom rozpadá vysnívané koalícia s degresívcami a sprostými a sprostejšími.
lídri eu nepochopili absolútne nič. len neustále plnia príkazy spoza veľkej mláky a terorizujú svojimi nezmyselnými nariadeniami obyvateľov európy. ešte bude v európe kopec srandy. za pár rokov budeš platiť aj za to, že ideš na záchod. po vyprázdnení sa uvoľňuje metán a ten je podstatne agresívnejší skleníkový plyn ako co2. takže ti zarátajú emisné povolenky tak, ako to vymysleli s kúrením. okrem palív budeš platiť aj za uvoľnený co2. sú to progresívni ekoteroristi.
ďalší klinec do rakvy gambatej prokuratúry. tá špina iné nevie, len porušovať práva obvinených. už by bolo na čase začať voči gambošovi riadne disciplinárne konanie s exemplárnym trestom.
táraniny otca gorily. táraniny človeka, čo mal byť už dávno v base. táraniny človeka, čo je spoluzodpovedný za terajšiu biedu na slovensku. bol si to ty, čo odovzdal všetko cenné západným štátom. výsledky tvojej činnosti žneme teraz pri energetickej kríze. sa čudujem, že pravda dáva priestor takýmto kreatúram.
v podstate sa dá súhlasiť. len spoluzodpovedný je aj šulino. čo sa týka borisa, tak mám taký dojem, že tí traja boli vybratí úmyselne na hlasovanie proti vláde. borisovi zrejme dochádza, že čím dlhšie bude spojený s lajnom, tým ho čaká horší volebný výsledok. no a v tomto koaličnom bordeli sa ľahko môže stať, že vytvoria znovu nejakú 7šestku a budú nás terorizovať do riadnych volieb. sú to egisti, demokracia je pre nich cudzí pojem. všivavci nechcú pochopiť, že ich majú ľudia plné zuby, nechcú pochopiť, že po páde vlády majú nasledovať nové voľby. tie korytá sú predsa tak lákavé.
druhý pilier je zlodejstvo. a nútiť niekoho tam vstúpiť môže len idiot. krajniak vie, ako sa zarába napr. vo fonde národného majetku. tak tie maniere prenáša aj do dôchodkov. kto vie, koľko bolo všimné za to povinné vstúpenie do druhého piliera.
trochu ťa poopravím. sporíš, sporíš, zdaníme ťa, zomrieš.
práve som chcel napísať to isté. nech si len ten gestapák v sukni pozúri.
je úplne mimo. no aj takí majú právo na život.
netrep sprostosti. má pravdu. imunita sa buduje aj tak, že sa stretávaš s malým množstvom patogénu. čím v sterilnejšom prostredí žiješ, tým viac si náchylný na kadejaké choroby. každý imunológ ti povie, že aj veľa hygieny škodí.
takže máme epidémiu chrípky. tak prečo nie sú uverejňované nové denné prípady, ako je to neustále už s bezvýznamným covidom? no a dalo sa to čakať. nakázali ľuďom a deťom nosiť handry, zavreli ich doma, tak sa nečudujte, že ľudia zhákliveli a stratili časť svojej prirodzenej imunity.
takže ju podľa tvojich kritérií neoliberálnej čvargy treba zakázať. to viete dobre, blokovať nepohodlné a odlišné názory. vy superdemokrati s fašistickými prvkami.
ty musíš rýpať aj na vianoce? ak má svedomie, tak ho budú mrzieť aj tie cudzie deti. vieš si predstaviť, že by si pre svoju hlúposť zabil svoje vlastné deti?
povedali to včera večer v správach.
a ešte k tomu jazdil bez vodičáka. ak si zabil vlastné deti, tak to je na mašľu. tá druhá dospelá osoba nevedela, čo je to ten vodič za kvietok?
prinesie rovnakú nudu ako včera a predvčerom. stále kolom dookola tie isté staré atrapy. všimol som si, že bežalo aj niekoľko ruských filmov. to sa tie televízie neboja, že budú vyhlásené za podporovateľov vojny?
Tu na pravde sú údaje zverejnené každý deň. Mne chýbajú údaje o chrípke. Na Číne sa ukazuje, aký nezmysel sú prísne opatrenia. Teraz nemajú kolektívnu imunitu.
Odporúčame