Rozvrat? Dlhé bezvládie? Matovičovi to paradoxne vyhovuje
šeliga a žitňanská sú kresťanskí konzervatívci? inač si myslím, že igiot to nepodanie demisie spravil úmyselne. dostal do úzkych sprostých a sprostejších. spravil z nich bláznov. za predčasné voľby nie sú, s igiotom ísť nechcú, ak by šli, tak spravia zo seba totálnych idiotov. ak nebudú predčasné voľby vďaka igiotovi a šulinovi, tak ľudia im to spočítajú vo voľbách. a možno to ficovo referendum bude nakoniec aj úspešné, lebo to môže byť jediná šanca, ako sa zbaviť týchto idiotov nikto ich nechce a držia sa tam ani kliešte. dúfam, že to aspoň boris pochopil. a nebude podporovať tieto tieto šialenosti o novej 7šestke. špiny z lajna nevedia prehrávať. budú aj naďalej terorizovať národ.