čuduje sa niekto? ja nie. pri týchto tupcoch? riešia len ako dostať do basy fica, ako zobrať žilinkovi právomoci a paragraf 363. no konkrétna služba pre občana je nulová. len sa hádajú, štekajú po sebe. majú plné papule demokratických strán a voličov, no občan sa z toho nenažerie. ak zajtra nepadne vláda a nevypíšu sa nové voľby, tak treba okamžite vyraziť do ulíc a poslať tú čvargu na smetisko dejín.


