ten ožratý kretén dokáže zobrať do ruky jedine tak fľašu vodky a vyslopať ju na ex. nie tak nejaké opraty. je to bábka v rukách trnafského igiota. kam to táto krajina pod vedením týchto tupých kreatúr dopracovala? a kam to ešte dopracuje, keď sa držia koryta a nechcú zmiznúť? článok nie zlý, no málo radikálny. treba, aby médiá riadne zvýšili tlak na túto čvargu. treba im každý deň otriepať o hlavu, že majú zmiznúť a prestať škodiť.


