no čo daniš a horský. budete chlapi a po prečítaní tejto analýzy sa ospravedlníte žilinkovi a celej verejnosti za tie bludy, čo ste popísali? počítam, že nie. vy totiž neviete, čo je to stavovská česť. vy ste obyčajní škrabáci píšuci za judášsky groš. samotná veľká tódová sa k tomu priznala, kto vás platí. lajnám ešte pripomínam, že tento burda nominoval gambatého za špeciálneho prokurátora. takže tie svoje keci, že je to ficov človek si nechajte pre rovnakých topcov ako vy.


