písal si ako lajno, tak si z lajna. my to to tebe vieme.
písal si ako lajno, tak si z lajna. my to to tebe vieme.
matovič je totálny idiot. čo ste si zvolili, to máte. každý normálny človek vedel, že mu hrabe v bedni. aj teraz ukázal, že je odporný zákerák. nie je podľa neho, tak sa prejavuje jeho odporná a hnusná povaha.
chýba dynamika z minulej sezóny. niet tam ľahkosť, je to také upracované a z toho plynú potom aj tie chyby.
máš to márne. nezapletiem sa do diskusie s tebou. nemienim odpovedať na voloviny. toto je môj posledný príspevok smerom k tvojej osobe.
zaxo zas hviezdi. ako vidím súka jeden príspevok za druhým. za dnes budú riadne prémie. chudáčik si nevie zarobiť v týždni, tak to naháňa cez víkend.
nezdá sa ti, že je zavčasu na alkohol? ešte nie je poriadne ani večer a ty už natasaný.
jasné, máš pravdu. hlavná vec, že budeš tú ropu kupovať od krvavých saudov.
keby tak trochu niekto porozmýšľal tým, čo nosí na krku, tak by tu takú volovinu nenapísal.
a stále tie isté európske sprostosti. eu sa správa, ako keby bola pupkom sveta a mala nadbytok ropy. kupujúci ide určovať cenu výrobcovi. tak to svet nežral.
heger sa vôbec k tomu nepostavil rozumne. správne gesto od zastupujúceho premiéra by bolo, ignorovať tú schôdzku.
nie tak trošku. ale veľmi. húni stále nestrávili trianon.
predovšetkým to bola obrovská provokácia jedného maďarského šovinistu a ten náš premiér v zastúpení tam nemal na protest ísť. lenže čo čakať od hlavy naplnenej vodkou?
tebe tá mrkva už vyžrala celý mozog. škoda na takéto lajná vôbec reagovať. radšej si daj poriadne studenú sprchu. možno sa potom už konečne preberieš.
od samého začiatku tvrdím, že trnafskému debilovi ide o to, aby rozoštval zdravotníkov už si konečne uvedomte, čo za obludu to ten igiot je. devastuje túto krajinu každým dňom, čo je v úrade. a samozrejme je spoluzodpovedné celé lajno a sme spodina. šéf sme spodiny drží toho trnafského idiota stále pri moci. raz na to boris šeredne doplatí.
krym rusi nepustia za žiadnu cenu. pre nich je to strategické územie č. jedna. tiež pochybujem že svet bude neustále pchať peniaze a zbrane do ukrajiny. to si nemôžu dovoliť ani bohaté západné štáty.
zas sprostý príspevok. aj ja chcem vedieť, koľko vynaložila eu a usa. a vôbec to nemá nič spoločné k sympatiám alebo averzií voči rusku. také niečo sa môže okotiť len v tvojej hlave.
ja by som chcel vedieť, koľko miliárd vynaložila eu a usáci na tú vojnu. celkom isto to nebude menej ako rusi. skôr si myslím, že to bude oveľa viac.
a tomuto zloduchovi verejnoprávna rtvs dnes venuje viac ako pol hodiny vysielacieho času. niečo neskutočné.
no a? sú tam uvedené zárobky len za pár rokov. vôbec netušíš, koľko mohol napr. zdediť. viem, vy v lajne máte problém s logickým myslením. čo tak sa vyjadriť k ušatému a igiotovi?
nebol ten novinár náhodou zo slovenska? naši vedia klásť také debilné otázky. nole nemôže za to, že ho nepustili do austálie a tým dupľom nemôže za to, že mladí tenisti stále na neho nedorástli. musel to byť nejaký zakomplexovaný a závistlivý človek.
Odporúčame