akých 90%? tých z lajna? no daj sa mi svete.
akých 90%? tých z lajna? no daj sa mi svete.
ak tu niekto preukazuje nejaké grobianstvo, tak si to ty igor daniš. zas ti niečo nevyšlo? ty nedokážeš rešpektovať rozhodnutie orgánu, ktorý to má v právomoci? sa môžeš hanbiť. aj ty patríš medzi tých, čo rozoštvávajú spoločnosť. daniš píše voloviny od samého začiatku. je evidentné, že objektivita je pre neho španielska dedina. zuršilo sa stíhanie jeho úhlavného nepriateľa, tak soptí. a ty daniš, koho pripomínaš? nie náhodou urválka? dostala na frak tvoja obľúbená čaputová? fico len povedal, že uverejnia, čo všetko nekalé spravila. bojíš sa toho igorko? to je veľmi dobre. asi bude mať ten fico pravdu. inač by si tak nevyskakoval. toto píšem s vedomím, že ma môžeš z pomsty zablokovať, hoci som nepoužil žiaden škaredý výraz. byť danišom, tak sa za tento článok radšej strčím do nejakej myšacej diery. a to od hanby.
ono veľmi dobre vedia, čo smú a čo nie. v tomto prípade to bolo na politickú objednávku. to je to najhoršie. zapredali svoju odbornosť.
fakt nerob zo seba vola. si len na smiech. to tvoje lebo ficu už nikoho nezaujíma. len vás tupé lajná.
prečo robíš zo seba vola? baví ťa to? ono je tu aj druhá možnosť. si tak tupý, že si nerozumel tomu, čo gp hovorila a zistila. len neviem, čo je horšie. robiť zo seba vola alebo byť tupý. vyber si. už by bolo na čase si zložiť z očí tie klapky.
áno, dočkáš sa. ale trestného stíhania tých,, čo nezákonne stíhali fica. celkom isto bude medzi nemi aj gambatý, čurilovská partička, ušatý a možno aj samotný igiot. neboj, celkom isto na nich príde.
z tej tlačovky je jasné, že nemal inú možnosť. a lajná sa môžu aj na kolomaž rozliať. teraz treba začať trestne stíhať tých, čo sa podieľali na nezákonnom stíhaní fica a spol.
odporúčam nediskutovať v tomto prípade s lajnami a degresívcami. nemá to zmysel. nechajte ich, nech si ponariekajú a nech to strávia. aj tak budú mať dva týždne bolenie brucha. lajná uznávajú len také rozhodnutia očtk, ktoré sú podľa ich želania.
gambatý už chodí po kanáloch? dnes zas budú mať lajná hody. netreba si ich všímať. nech sa chudáčikovia vyplačú.
ber to tak, že to bola otázka od člena lajna.
ktosi by mal vystúpiť zrejme s najkritickejším prejavom k činnosti čaputovej. lebo tá ženská okrem volovín a príkazov z usa nerieši absolútne nič. krízu v zdravotníctve doslova odbojkotovala. silou mocou drží túto vládu pri moci. a že máme ministra financií magora, za to môže jedine ona.
netrep voloviny. pezinské jelito nerobí nič pre krajinu, len sa zaoberá volovinami a pozýva nepodstatné osoby. na riešenie situácie okolo zdravotníctva sa doslova vybodla. a to som napísal veľmi slušne.
zbytočná prezidentka si pozvala zbytočnú osobu.
aj ja si myslím, že ho zabili. a nezmenia na tom nič ani repove táraniny. skutočný stav sa dozvieme až po odchode tejto čvargy. repa píše len to, čo sa mu hodí do krámu. ešte som od neho nečítal žiaden komentár k čurilovskej partičke a tam sú jasné a zverejnené odposluchy.
keď začneš stíhať mikulca, tak potom začnem tým tvojim žvástom veriť.
mlátiť sa kôli futbalu dokážu len vymletiny.
nemienim diskutovať s debilom. a ty ním celkom určite si. kde je tam ohováranie? je to len zhodnotenie skutočnosti. ja za tvoju blbosť nemôžem.
pred čosi viac ako piatimi rokmi som mal onkologické ochorenie. nedal som ani jeden jediný cent úplatku, lekári sa o mňa postarali výborne a dnes sa môžem v tomto smere považovať za vyliečeného človeka. ani cent úplatku ma nestála ani operácia očí, ktorú mi navrhol sám primár jedného očného oddelenia, aj tá prebehla úspešne. tak isto po prvom očkovaní manželka schytala závažné zlyhávanie srdca. ani tu sme nedali ani cent úplatku a lekári v ústave srdcovo-cievnych chorôb v bratislave výrazne zlepšili stav mojej manželky. áno, nájdu sa aj úplatní lekári, ale si myslím, že väčšina sú poctivci.
Odporúčame