ľudstvo toľko zbrojí, že sa jedného dňa úspešne vyhubí. a to len pre snahu väčších národov ovládať tie menšie. skutočne by mohol byť raj na zemi, keby nemal človek v génoch zabíjanie sa navzájom.
ľudstvo toľko zbrojí, že sa jedného dňa úspešne vyhubí. a to len pre snahu väčších národov ovládať tie menšie. skutočne by mohol byť raj na zemi, keby nemal človek v génoch zabíjanie sa navzájom.
videl som to.
skutočne som si to užil. a užijem si to aj zajtra, lebo už v utorok má byť mizerné počasie.
zrejme nie je tak vypatlaný ako ty. koľko krát ti v umývačke riadu vyprali hlavu?
tak my to na rozdiel od teba to posúdiť vieme. si hluchý a nepočuješ tie je drísty?
lajnám sa nedarí, tak pindajú na každej diskusií. už sa zmierte s tým, že národ vás má kdesi hlboko v paži.
to ja viem, no tým tupcom, čo si myslia, že rusko kôli tomu stropu skrachuje to nevysvetlíš. sú to zadubenci.
ty tupelo si myslíš, že štáty vyvážajúce ropu zvýšia ťažbu pre ten tvoj rypák? budú ju držať na nízkej úrovni, aby bola vysoká cena a tým viac zarobia. si pozri, ako funguje opec. a ako stanovuje množstvá vyťaženej ropy. trepeš tu politické nezmysly bez reálneho základu. ťažko s takým diskutovať na nejakej normálnej úrovni.
sprostosť. sú dve krajiny s počtom obyvateľov takmer tri miliardy, ktorí od rusov kupovať budú. a tých proti americky naladených je podstatne viac.
pokiaľ viem, tak rusi kúpili nejaké tankery, takže budú tú ropu môcť vyvážať. druhá vec je to, že ropy môže byť nedostatok a rapídne stúpne cena. európa je už teraz v prdeli a robí všetko pre to, aby tam bola zasunutá ešte viac. európski politici kopú európe úspešne hrob. hlavná vec, že budeme mať sto pohlaví. len či sa z toho nažerieme je otázne.
prdelíny sa už z toho nevyvlečie. každým svojim krokom len potvrdzuje, že to hrá na koalíciu so šulinom a degresívcami. hlas a sociálna demokrcia, to vôbec nejde dohromady. je to neoliberálna partička rovnako ako sprostí a sprostejší a degresívci.
domovník dostal za rezort neoprávnene naviac obrovské množstvo peňazí. radšej nech nič nerobí, lebo len pácha škodu, ako celé lajno.
už samotný nadpis ma odradil od vypočutia si toho podcastu. to si škrabáci nevedeli prečítať, čo povedal burda? či politické protificovské žvásty majú prednosť pred faktami? a čo to ten repa trepe? že nás po páde vlády čakajú zlé a horšie riešenia, ten človek sa načisto musel zblázniť. každému súdnemu človeku je jasné, že teraz máme to najhoršie možné riešenie. už som tu čosi písal o stavovskej cti. účastníci podcastu celkom isto ani len netušia, že také niečo jestvuje. len kŕmia ľudí politickými nezmyslami. a zas len raz potvrdili, že médiá majú obrovský podiel na rozoštvávaní poslušnosti svojou neobjektívovou. je to tu zo dňa na deň horšie. pravda skĺzla na úroveň smetiska a denníka nenávisť.
tomu plešatému treba rozpočet krátiť o polovicu. len na platy vojakov. na ukrajinu ich vyhadzovať netreba.
môžeš ísť. na smetisku ťa už celkom isto netrpezlivo očakávajú.
ty radšej nikomu nepomáhaj, lebo tú pomoc potrebuješ ty. a to urgentne.
píš to preto, že na viac nemá. to mu prišlo ako manuál, tak to papagájuje. on je z lajna a preto nedokáže vytvoriť nič vlastné.
ty budeš zrejme gambatého kajúcnik.
holandsko je jedna z najslniečkárskyh krajín na svete.
igiot cíti, že sa mu kráti čas. tak sa snaží za každú cenu prilákať nejakých voličov.
Odporúčame