pochybujem, že mu ľudia znova naletia na niečo také ako počiatkova vila alebo 700 mil na belize od fica.
pochybujem, že mu ľudia znova naletia na niečo také ako počiatkova vila alebo 700 mil na belize od fica.
je tu ešte jeden adept, ktorý zruinoval svoju stranu za jedno volebné obdobie. je to tupá verona. a igiotov pád nie je šokujúci. je to len dôsledok toho. že ľudia už pochopili, čo za igiota je to ten trnafský chruňo. igiot sa rúti tam, kam patrí. a to mimo parlament. dúfam, že v konečnom dôsledku tiež skončí tam, kam patrí. a to v base alebo nejakom blázninci. to sú dve miesta, kde igiot skutočne patrí.
ja za tým vidím putina a jeho neporaziteľných agentov.
o miliardy obral ľudí kaník. fico jedine tým, že nemal odvahu ten zlodejský druhý pilier zrušiť. a vrchol všetkého je zdanenie vybratej časti.
igiot a spol. nie sú zlodeji? každý normálny človek už pred voľbami vedel, čo je igiot za igiota. on nemal čo zužitkovať, lebo okrem útokov na svojich odporcov nevie absolútne nič.
čo je najprínosnejšie na tom, že človek bude musieť chodiť do roboty až dokiaľ neskape? áno, štátu to vyhovuje. nebude musieť platiť dôchodky.
ak niekto nechápe rozdiel medzi komunálnymi a parlamentnými voľbami, nech radšej nediskutuje. pochopil si?
zas jeden, čo nerozumie písanému textu. ak nevieš, o čom je reč, tak radšej mlč!
len si dávajte do tela. aspoň budete mimo parlament obaja a tým sa zrúti prdelíniho sen o koalícií hlas, sas a degresívci. aj tak mu to už nevychádza.
každý zamestnanec má právo dať výpoveď tak netrep voloviny. radšej poraď svojmu lajnu, že sa má správať ako normálna vládna strana.
ak nejaký lekár nebude od decembra zamestnancom nejakej nemocnice, tak na aké pracovisko sa má dostaviť? toto je spôsob riešenia problémov tejto čvargy. nevedia nič robiť, len všetko presadzujú násilím.
ty patríš k tým necelým štyrom percentám, čo im to stále nedošlo. ty patríš k tým necelým štyrom percentám nechápavých. viac sa nemám o čom s tebou baviť. až keď dostaneš rozum.
a títo čo vybudovali? vytvorili len chaos všade, kde sa len dalo. neúmerne zadlžili štát, no nič po nich nie je vidieť. počítam, že všetko šlo do ich vreciek. lajno je mega korupčné hnutie.
volil lajno, má mozog lajna, tak aj tak reaguje. jeho vysnívaný igiot smeruje mimo parlament.
takže igiotovo lajno ide v šľapajach tupej verony. výborná správa na koniec týždňa.
dúfam, že toto odvolanie už šulina konečne rozhýbe a začne sa správať ako skutočná opozícia. nemienim nikoho nálepkovať slovom fašista, no je hanbou pre túto vládu, že visí na šnúrke od kotlebových gatí. slovníkom iných vládnu za pomoci fašistov. kde je to liberálne krídlo v lajne? čo na to úlisný šeliga? vyhovuje mu to?
igiot musí držať hubu, lebo veľmi dobre vie, že po zmene vlády sa začne vyšetrovať jeho klika mikulec, hamran, gambatý a čurilovci. mňa zaráža iná vec. ani jeden redaktor pravdy sa nezaoberá igiotovým výrokom, že tu budú navždy. upozorňujem už dávno, že hrozí manipulácia budúcich parlamentných volieb, ak vôbec nejaké budú. opozícia sa bude musieť spojiť a vykonať paralelné sčítavanie hlasov.
bezgaťková bola hotová katastrofa na čele toho výboru. ale ak to dajú záborskej, tak netuším, ako by som to nazval. bude to prinajmenšom mega katastrofa.
chybný nadpis. životná úroveň o desatinu klesne takmer každému. len niekto má rezervy na prekonanie a niekto nie.
Odporúčame