že by daniš už konečne pochopil, to čo hovorím ja, čo hovorí fico a mnoho triezvo uvažujúcich ľudí? už konečne pochopil. že tu ide o sprostý biznis? už pochopil. že vakcína vyrobená na alfu nemá pri omikrone šancu? a pochopil. že povinné očkovanie sú zbytočne vyhodené peniaze? presne tak, ako boli zbytočne vyhodené peniaze na celoplošné testovanie? už pochopil, že nám vládne banda neschopných idiotov? áno, politici sú dokonca kúpení nadnárodnými firmami. preto to ponížené správanie. z eu sa treba pratať čím skôr. len debil rozkáže vypustiť názov vianoce. a ešte raz áno. nemecko ničé európu. tentokrát je to bez zbraní, je to cez ekonomiku. a ohrozujú nás ekoteroristi podstatne viac, ako samotné globálne otepľovanie.


