iný zas povedal, že slovenské hranice sú veľmi, veľmi otvorené. a tým je tiež povedané všetko. táto čvarga nedokáže ochrániť 5 km hraníc, lebo zvyšok tvoria rieky, ktoré sa podstatne ťažšie prekračujú.
iný zas povedal, že slovenské hranice sú veľmi, veľmi otvorené. a tým je tiež povedané všetko. táto čvarga nedokáže ochrániť 5 km hraníc, lebo zvyšok tvoria rieky, ktoré sa podstatne ťažšie prekračujú.
fakt je, že sas má neprimeraný počet predsedov výborov. navyše bezgaťková je bez zdravotníckeho vzdelania a nikdy na čele toho výboru nemala byť. fakt je ale aj to, že jednu hlupaňu nahradí ešte väčšia hlupaňa či hlupák. dá sa predpokladať, že to bude nejaký člen lajna a tým je povedané všetko.
ten naj narieka nad dôchodkami a pritom jeho lajnovláda zariadila, že budúce dôchodky budú nižšie pri nižšiu hodnotu adh.
tak usáci si našlo nového vnútorného nepriateľa.
už mi leziete na nervy ospevovaním každého jedného bezcenného gólu v nejakej nhl.
systematické ničenie slovenska začalo príchodom lajnovlády. mal by si si konečne upratať v hlave a prestať vypisovať tie sprostosti.
ešte zabudli dodať, že ukrajinec nepadol ani jeden.
s čistým svedomím sa dá napísať, že lajno je mega korupčné hnutie. kradnú ani divé svine, korupciou sa približujú tej ukrajinskej. preto im aj tak s radosťou pomáhajú.
ešte len dávajú dokopy manuál. uvidíš potom, ako to tu zahltia.
ak by mali za všetky vojny platiť reparácie usáci, tak by už nemali ani čo jesť. treba merať rovnakým metrom. reparácie by mali platiť všetci, ktorí nejakým spôsobom zasahovali na cudzom území.
....a väčšinou sa mýlili.
nerozdávaj rozumy. ak on napíše čechizmus, tak to píše ako obyčajný občan. mňa štvú čechizmy v médiách. športoví komentátori radi používajú slovo kotník, zapeklitá situácia a pod. a ešte viac ma štve, že hádzanárska liga sa volá handbal extraliga. to ma vytáča do nepríčetnosti. alebo názov štadióna v trnave. vraj akási city aréna. v takej blave dostane každá nová stavba anglický názov. to by ťa malo štvať. čechizmy sa lepia na ľudí z médií.
britské ministerstvo obrany už toho natáralo.....
treba pomenovať veci pravým menom. nie je to somarina. je to krádež štátu. štát tým bude okrádať vlastných občanov.
nič nezreformoval. zdevastoval ho ešte viac. to by bol správny nadpis. po voľbách budú nutné značné úpravy. a má byť na čo hrdý. podarilo sa mu to vďaka kotlebovcom.
smer za 12 rokov tak nezdevastoval krajinu ako táto čvarga za necelé tri. že máš ty belmo na očiach je tvoj problém.
slušnej debate sa nevyhýbam, no tu na to skutočne nie je priestor.
čo sa stalo? ja musím s tebou súhlasiť.
pre tupú propagandu. takéto zázračné správy treba brať so značnou rezervou.
s niečím sa dá súhlasiť, s niečím nie. repa má pravdu v tom, že cirkev sa neustále usiluje zabezpečiť si privilegované postavenie v spoločnosti stačí sledovať, ako sa rkc na slovensku správa a aký má vplyv. stačí pozrieť koľko katotalibancov je v parlamente a s akou agendou prichádzajú. dnešní katotalibanci v parlamente sa usilujú o klerikalizáciu politiky. to je viac než zrejmé. súhlasím s bodmi b,c.
Odporúčame