igiot tiež nemá dosť?
vždy lepšie voliť tých dvoch ako igiota
a kto to hdp tvorí? to tvoje lajno? pozri sa, koľko tých pohrobkov máš vo vládnych stranách. a dokonca tam máš aj pohrobkov štb.
izriale len štvrtú dávku? tak málo? už by to chcelo aspoň desiatu.
najlepšie riešenie by bolo, keby tento gestapák v sukne úplne vypadol z politiky,
zmena, ktorá absolútne nič nepriniesla. pri koryte aj tak ostala banda neskutočných tupcov a mentálne zaostalých ľudí. a to sa samozrejme týka aj sprostých a prostejších.
keď niekomu drbe, tak mu drbe. a zdá sa, že západným covidfašistom to riadne udiera na mozog. vidia, že fajzerka má pomaly nulový účinok a stále to chcú do ľudí pichať. tento svet sa načisto zbláznil. a to chcú stále pichať sračkou vyvinutou na alfu. neskutočné.
mne netreba. zato ty si si zabudol vypýtať od trnafského chruňa. a rovno ti mal pribaliť aj macíka na upokojenie. možno aj na uspokojenie. veď vy obojpohlavní to dokážete.
no a fajzerka nezaberá, nezaberá, nezaberá a tak až do nekonečna. vyzerá to tak, že každý, kto nemá prirodzenú imunitu si tým covidom prejde. a až potom sa vytratí.
to podstatné som napísal v príspevku vyššie. čo sa teba týka, ty si sa tu sám vyhlásil za obojpohlavného. takže som si dovolil na tvoju adresu trošku pobrechať.
pri prasacej chrípke vznikla taká panika, ako teraz pri covide. vtedy sa tie vakcíny na šťastie nepoužili. no tento smrad chcú do teba pichať pomaly každý mesiac.
tá obojpohlavnosť sa týka aj teba. teraz píšeš za chlapa, alebo za babu? máš mišunt v gebuli a aj medzi nohami.
no peťko!!! mňa zas mrzí, že ty si naskočil na provaxerskú politiku tejto vlády. to len svedčí o tom, že si sa dal na ich stranu. triezvo uvažujúci človek si ten neúčinný sajrajt do seba pichať nedá. po rozhodnutí amerických súdov musel fajzer už zverejniť prvých 500 strán dokumentov. naštudované to zatiaľ nemám, no sú náznaky, že s bezpečnosťou tej tzv. vakcíny to nie je ani zďaleka tak ružové, ako hučí do nás fajzer a politici. už aj daniš tu včera písal niečo o poklonkovaní sa politikov nadnárodným firmám. tvoje stanovisko ma len utvrdzuje v tom, že ťa nebudem voliť. ty si už provládny politik. ty už nie si opozícia.
to ešte len bude kopec srandy, keď príde megatrón.
aspoň cez sviatky dajte pokoj s tými degenerátmi. to tu musíme každý deň riešiť výlevy mentálne chorého trnafského chruňa? to tu musíme každý deň riešiť toho gestapáka v sukni?
len jedna poznámka. títo vládni nemajú moju dôveru, no nemajú ani môj rešpekt. je to banda tupých idiotov.
Odporúčame