zásobáreň idiotov je na západe, lebo normálny človek nemohol voliť trnafského chmuľa. ty zrejme tiež patríš do stáda tupo voličov lajna.
zásobáreň idiotov je na západe, lebo normálny človek nemohol voliť trnafského chmuľa. ty zrejme tiež patríš do stáda tupo voličov lajna.
európa si myslela, že vybabre s ruskom. nakoniec vybabrala sama so sebou.
riadne ťa bolia tie hausnumerá, keď tak peníš. a to nie je všetko. bude ešte horšie. ľudia vás poženú čapicami.
konečne sa lajno blíži k vysnívaným piatim percentám. fašisti dohromady nad desať percent. aj to je dôsledok vládnutia tejto čvargy. vládu by už nezostavili ani keby sa postavili na hlavu a odrážali ušami.
trepeš sprostosti. teraz tupá pezinská skládka podpisuje všetky nezmysly, čo zo seba vypotí táto zlodejská, plagiátorská a fašistická čvarga.
normálne by sa dalo napísať, že len rozšírili skupinu občanov, čo ich bude nenávidieť. skutočnosť je však iná. táto čvarga bude do určitej miery volená znova. nie v takom množstve, ale bude. a budú volení aj sprostí a sprostejší. slováci sa nepoučia.
zdá sa, že tá dlhá pauza jej neprospela.
veru. môžeš ísť. a trnafského chmuľa si pribaľ so sebou.
darujem ti aj moje tri dávky. jednu si môžeš švacnúť do nosa. ostatné dve si pichni kam len chceš.
zas účelovo strašidelne písaný článok. vraj najviac od 15.12. skutočnosť je iná. oproti minulému utorku pokles o cc. 1800. utorky bývajú vždy najväčšie prírastky.
tebe by mal niekto predpísať konské dávky rozumu. je to totiž u teba nedostatkový tovar.
sprostosti, je podstatne viac neočkovaných lekárov ako desať percent. tie krajiny, ktoré nezavrhli ivermektin sú na tom podstatne lepšie ako my. pozri sa do takého japonska.
práve pre tých sú určené tie žvásty. to sa samozrejme týka aj teba.
nech sa ten pokútny predavač vodky strčí kdesi do zadnej časti tela. nepotrebujem, aby nejaký idiot rozhodoval o mojom tele. nemôže niekomu nariadiť očkovanie experimentálnou génovou terapiou. už ste sa načisto zbláznili.
no a? to sa mám po nich opičiť?
lepšie povedané vážim si každého lekára, ktorý lieči. mňa pred štyrmi rokmi zbavili onkologického ochorenia vďaka profesionálnemu prístupu k celej záležitosti.
podľa mňa je časovaná bomba tie tri mega očkovaných. tiež neviem, prečo by mal mať nejaké protilátky na covid človek, čo ho neprekonal. a ten slávny doktor by mal vedieť, že protilátky sú odpadný produkt organizmu po boji s covidom. je to nepodstatná hodnota. ten slávny doktor by mal vedieť, že hlavnú úlohu zohráva tzv. bunková imunita. tiež by mal vedieť, že bezpríznakoví sú preto, že ich organizmus zničil ten vírus rovno na sliznici, takže sa vôbec hlboko do organizmu nedostal a preto imunitný systém nemal dôvod vyrábať nejaké protilátky. vážim si každého lekára, čo covid lieči. len neviem, prečo tak často trepú voloviny, keď dnes nie je problém si zohnať informácie.
to ten lajnácky truľo stanko nikdy nepochopí.
Odporúčame