Kde chodi sra..t tych ostatnych 66%
Kde chodi sra..t tych ostatnych 66%
:-)) +++Vzdy je jednoduchsie si hladat obetneho baranka nez mysliet
Divajme sa na to pozitivneZabudnime na "dovod a pricinu" A kto vyhral a kto prehral.Realita je taka ze bez diplomatickeho riesenia sa toto totalne blaznovstvo neskonci.A fakt ze vodca Putin a mozno vodca Zelinsky zacinaju byt otvoreni k diplomatickemu riesenie je pravdepodobne dobra vec
Nedavajte mi do ust slova ktore som nepovedal. Nikde som nespomenul slovo cvarga ani nic take. Kazde volebne sluby socialnych demokratov su iba buduce dane a zadlzenie buducich generacii, Co sa
tyka tej pomatenia mysle to je typicka reakcia slovenskeho chrochmana bez triedy a argumentov,Vdaka imbe cilom vaseho razenia bude vasa krajina ciernou dierou Europy a vysmechom civilizovaneho sveta
Zda sa ze vodca Zelinsky ako stereotypicky vychodny politik zacina pomaly ale iste ukazovat svoje diktatorske sklony.Ale hey.Politika je jako neverna manzelka.Z jednej posteli do druhej.....a aby som nebol obvineny z mysogynizmu alebo antigajizmu: ako neverny manzel alebo gay alebo lesba.Z jednej postele do druhej:-))
Hmmm. Je v tom mnoho pravdy.Nakoniec vys,,t sa na salatovy stol v McDonald je nakoniec tiez sloboda prejavu,Nakoniec dotycny ktory to urobil ukazal svetu co v nom skutocne je:-(
U mna nie je ani pred ranajkami:-))
Problem moze byt v tom ze mnohi ludia vidia politiku ako svinsky valov. Danovi poplatnici krmici a politici svinee.Mozno si treba uvedomit ze davat hlas tymto ludom je nebespecna vec nakolko volite niekoho kto ma reprezentovat vase zaujmy a vas pohlad na svet a ich motivacia je ciste poslanecka imunita ich miesto pri valove a jedina moznost nebyt v base.Kazdy hlas tymto ludom je strata vasej slobody reputacie vasej krajiny a nevyriesi nic nakolko ubera moznost potencialnym slusnym ludom moznost ucasti na politickom procese ktori moznu budu mat zaujem o sluzbu vam. Kzdy hlas populistickum stranam typu SMER alebo Republika je kopanec do vlastneho zadku
Janosicka tradicia pokracuje:-))) Mozno to je dovod preco mladi vzdelani slovaci opustaju krajinu
To nie su diviaki Anti.To su potomkovia mandelinky zemiakovej ktore boli poslane strykom Samom v 50 rokoch.spionovat do Ceskoslovenska:-)) dobre bolsevicke zemiaky z nich spravili velkych strasiakov.
To nie je tom na co sa hram .Ok.Ked sa Vam chce povedzte mi kde sa mylim.....Obvinit niekoho s tarania je uzasne jednoduche...
sorry; Ked mnohi su potomkovia neodsudenych vrahov
Cize ked sa nato divame s pohladu statistika tak nakoniec vodca Putin je humanista. Ok v porovnanim zo Stalinom pravdepodobne ano.Na druhej strane ked sa na to pozrieme z uhla pohladu presvedceneho humanistu
tak Rusko je vrazedna krajina zodpovedna iba v case existencie SSSR z miliony nevinnych obeti. Co dava dalsiu otazku :v casoch Stalina iba v case koletivizaciie bolo zavrazdenych peknych par milionov ludi.Co dava dalsiu otazku kto su ich vrahovia? A kde sa zahadne stratili. Nakoniec zabit 50 mil.ludi musi byt sakramentsky komplikovane;. Nacisticky vodcovia boli postaveni pred Norimbersky sud a mnohi odvisli.A Nemecko pripustilo svoju vinu a snazilo a stale sa snazi ju napravit. Co dava dalsiu otazku:-))Preco rusi zuria ked uzasne mnozstvo z nich su potomkovia vrahov?
nazdar byvaly spoluziak:-))
Divajte sa na to tak . Vojna a pohrebnictvo a prostitucia su najlepsie obchody.Tie prve dva vam garantuju staly prilev zakaznikov a ten treti je je uplny zazrak.Mate produkt.Predate produkt.A stale mate produkt:-)
Vojnovy stvaci:-))) Vedel som ze ta verbalna podpora ruskej invazie je iba huncutstvo.
Bravo vodca Fico Harabinier a dalsi vojnovi stvaci.Byt sucastou indostrialnemilitaristickeho komplexu sa ukazuje ako dobra vec. Ale hej zbrane a municia nezabijaju.Ludia zabijaju cize ten mytus o holubicom narode je presne to.Mytus.Ale netreba si robit starosti ked to neurobite vy tak to urobi niekto iny.Buvaly prezident Havel sa ai osi obracia v hrobe.Jedine v co treba dufat ze za to dostanete zaplatene nie ak za bolsevizmu ked sa CSR hralo na deda mraza a dodavalo zbrane zadarmo vsetkym pofidernym revolucionarom a diktatorom
Tiez treba spomenut Polsku tajnu zbran co su 3 polske jazdecke divizie ktore mozu sposobit agresorovy uzasne problemy
Odporúčame