Mam rad ten termin bratske narody:-)))) Silne Polsko je este vacsim nebespecim pre civilizaciu ako "bratske" Rusko
Ale hey nastastie tu hovorime o bratskych slovanskych narodoch ktore maju tradiciu spolupatricnosti:-)) Slovensko a Rusko napadli Polsko.Rusko brutalizovali Polsko v 2SW viac akoNemci re.Varsavske povstanie.Bratske Rusko napadlo CSR no proste galimatias.Juhoslaviju netreba ani spominat.Najvacsiu chybu co civilizovana Europa urobila je ze otvorila dvere zaostalym vychodnym krajinam.Osobne si myslim ze okrem Cechov a mozno Madarov tam ziadna nepatri.Vazeni pripravte sa na zle casy.Toto dobre neskonci....

