Noze sa nepokakajme Vazeni. Hocico si o vodcovy Zelinskemu myslime stale robi pre svoju krajinu(ktora si ho kazdopadne nezasluzi) viac nez mnohi vychodoeuropski po serovia pred nim.Zostal v krajine.Komunikuje zo svojimy ludmi a zapadom velmi efektivne a urobil z Ruska vysmech sveta ako nikty nikto pred tym A je vacsinou zo svojimy vojakmi v prvej linii nie ako .Proste robi to co skutocny vodca ma robit>Kazdopadne si zasluzi respekt viac ako nasi zbabeli politici minuleho storocia(to hovorimako byvali Cechoslovak) Kazdopadne ironia je ciatocne na mieste ALE....

