Nieco take ako karma je konsky trus.Pouzivany ludmi ktori nevedia o com hovoria.Samozrejme okrem Vas kto je prikladom renesancneho cloveka:-))
Nieco take ako karma je konsky trus.Pouzivany ludmi ktori nevedia o com hovoria.Samozrejme okrem Vas kto je prikladom renesancneho cloveka:-))
Uz sa tesim ako bude fotografia goralskeho vlastenca skoroprezidenta Harabiniera velebit steny vladnych miestnosti postovych znamok atd ked vyhra prezidenske volby. Kazdopadne svojim neortodoxnym vystupovanim si garantuje hlas kazdeho gaunera alebo narodneho buditela (ozrana po polnoci).Ale hey kazda publicita je dobra publicita aj keby jeho tvar bola na konzerva z bravvcovym vo vlastnej stave......
Katastrofa.Ziadne zranenie nic rozbite ..................o com to nakoniec je?
++++ Ked hlavnou politickou platformou je stupidny nacionalizmus to tak dopadne. Bez vynimiek...
Ked je na tom nieco pravdy tak vodca Putin dostal RF do obcianskej vojny..Co je aspon podla mna nebespecna vec
nakolko vnutorny konflikt v byvalej svetovej mocnosti ktora je kazdopadne v upadku sa moze velmi rychlo rozsirit na katastrofu. Specialne ked sa jedna o krajinu ktora nema absolutne ziaden respekt pre ludsky zivot a je schopna obetovat celu generaciu mladych ludi aby si zachovala aku taku prestiz.Ale hej nic netrva vecne a ako hovoria Cesi ani laska k jednej slecne:-))
Vyborny komunikator.
:-))Ziadna trauma. A nic osobne.....
ciste nabozenstvo.Nic ine...A samozrejme interpretacia. V ociach antisemitu:predavac alkoholickych napojov ktoryn nuti nevinnych k chlastu:-))) Pitie krvy krestanskych deti:-))V pripade moru otravovac studni:-))
proste prirodzeny bordelar:-)) A personifikacia diabla SOROS:-)) A v minulosti obetny baranok
Kazdy krestan je ciastocne zid:-))))
V Cervenej Armade bojovalo viac ako 350000 zidov .Cize sa aktivne zucastnili "oslobodenia" najvacsich antisemitskych krajin. Ok zaujimave bolo ze raz sa pytali nemeckeho general preco Nemecko prehralo 1SV.Odpoved jednoducha.Pretoze sme mali zidovskych generalov.A preco ste prehrali 2SV.Pretoze sme ich nemali.Preco su Nemci uspesna krajina .Pretoze si uznali vinu.Preco je vychodna Europa priestor zobrakov a parazitov EU. Spytajte sa Harabiniera on vie:-))
To je nieco ako ked niekto povie ze najbespecnejsia vec je cigareta
Neviem preco extremicke strany alebo ich clenovia musia vzdy do svojej agendy zaradit holocaust alebo hociaku zidovsku "problematiku" Chapem ortodoxny katolicizmus ma zo zid mi problem.Nakoniec napriek ich snaham sa zi dia a ich krajina stala jednou z najuspesnejsich ekonomik a ich krajina je regionalna velmoc zo schopnostou vymazat "metropoly" vychodnej Europy svojimy "neexistujucimy nuklearnymy zbranami":-)) stlacenim gombika.Holocaust bol v perverznom pohlade na svet dobry prezidov.Nakoniec kres tansky babraci ich nevykinozili vsetkych priklad SR 3000 starych ludi stale nazive a ovplyvnuju dianie v SR . Keby som bol obcan SR tak volim tieto strany nakolko su vo svojom postoji otvorene a priame a vie sa co sa da od nich ocakavat. Kazdopadne sa pridu ako buduci skoroprezident Harabinier (pravoslavny potomok goralskych fasistov) poklonit k pomniku obeti potom ako v roku 2008 obvinil zidov z sympatii k fasizmu.
Prispevok je mozno pre fasitov neprimerana snaha o humor vo vaznej veci
Zda sa vodcovy Zelinskemu z jeho pupularity zacina dobre sibat
Viete p,evita03 to je druhy oblbovac v historii vych Europy Prvy bol spisovatel Vaclav Havel a druhy tento komediant(Zelinsky).Obidvaja si uvedomily hlad zapadnych bulvarov pre medialnu hviezdu...a dosiahli co chceli...
Mne bolo za socializmu fajn:-))Nastastie som tam stravil velmi malo casu aby som si mohol utvorit kriticky nazor.To statie v radoch na sekery bez rucok bola forma spolocenskeho ventilu ked mohlli ludia slobodne nadavat a ked musely stravit vacsinu svojho casu na ziskanie zakladnych potrieb bezneho zivota. bola to tiez forma spolocenskej kontroly nakoniec ked ludia stravia cas cakanim aby nakrmili svoje rodiny nemaju naladu na revoluciu:-)) Tiez to vytvorilo novy pojem "davania" si pametam ked suseda pribehla informovat moju mamu v Zdroji "davaju" vajicka.
A jedna prihoda na ktoru nikty nezabudnem bolo ked ma otec zobral do obchodneho domu kupit my kabat na zimu.Poziadal predavacku chcem kabat pre svojho syna.Odpoved: chlapcenske nemame ale mame dievcenske:-))
Proste nas zakaznik nas pan:-))Alebo socialisticky obchod sluzi pracujucim:-)))
Odporúčame