Jeho krajina je vo vojne. Jeho vojaci bojuju a umieraju.Nemyslite si keby bol obleceny v smokingu tak by vyzeral smiesne:-))
Mate pravdu Ukrajinsky zidia su zodpvedni za bombardovanie Hirosimy a Nagasaki:-))))
Co ma tot spolocne z Israel. Israel ma neutralny postoj k tomuto prikadu slovanskej "vzajomnosti" Neposiela zbrane nikomu .Ma dost svojich problemov. A kde vidite aroganciu Izraelskeho premiera.Ten viac problemov ako vasi osvieteni politici.Mozno latentny antisemitizmus?:-)
Viete je jednovlemi mudre slovenske porekadlo. Re: Pokial neide o zivot je to cele o nicom.Najdolezitejsie je status quo. ..Proste treba mysliet v pritomnosti.Kazdy narod ma momenty triumfu a momenty hanby.To je ludska kondicia.Tiez historia kazdej krajiny je aspon s polovice mytus a je normalne ze ako ludia mame tendenciu si mysliet o sebe v superlativochv.Aj to je nakoniec ok. To co pisete vidim viac menej ako vec zaujmu.Moj nazor(nedolezite} je jednoduchy. Slovensko po desatrociach bolsevizmu si hlada svoju cestu. Historia ako taka by tam nemala hrat rolu. ProblemySR su problemamy kazdej demokratickej krajin.Bez vinimiek. Kritika alebo velebovanie minulosti je vec pre akademikov.
Ok.Na com sa ja hrdy:-))ze aspon ciastocne napriek gramatickym chybam som schopny komunikovat v jaziku ktory pouziva iba 5 milionov lud.
Prijemny vecer zelam
Ludia nemaju radi nepohodlnu pravdu....
++++Ok.Komentar.Mate absolutnu pravdu. Neprijemna pravda: Historia Slovenska je historiou malej etnickej skupiny v Uhorsku. S cim nie je nic zleho nakoniec v konecnom vysledku sa vytvoril docela schopny moderny narod.Inac vsetko myty Od Svatopluka Stefanika a Tisza. Historia Slovenska. 95% vymysel.Ten rolnik mal zaujem o politiku ako maju ludia zaujem o vcerajsie noviny. Zbytok historia etnickeho cistenia najprv Cesi potom Zidia a nakoniec Madari.
SNP protivladny armadny puc sposob ako si zachranit kozu a nezostat porazenym narodom. Partizani aktivni do 1946 a posledna akcia Bratislavsky pogrom s podporom vlady a policie .Dovod na hrdost? Individualna vec. mozno vyresenie zidovskej otazky
Jaza to blamujem anglosasov:-)))))
Preco redakcia Pravdy nekontaktuje Hedvigu Malinovu:-)))) Ona ma jedina jasno o Slovenskej justicii:-))
fu.k.krehky mier:-))
Good point Anti.Ale ked nic ine je tam aspon krehy mier co je vzdy lepsie ako zabijanie .A nieco ako zly mier neexistuje.
Otazka p.Peter je ci im bola tato moznost ponuknuta.Tiez som napisal ze to nie je moja ale H.Kissinger myslienk ktora robi zmysel.Takze mi laskavo nedavajte do ust nieco co som nepovedal. A tie sny si odpustite.Nie je Vas to hodne....
Keby sme zili v idealnom svete tak s Vami absolutne suhlasim.Bohuzial ako pisete vnutorny prevrat..Kolko bolo vnutornych prevratov v Rusku iba v 20 storoci? A co sa zmenilo.Jeden despota vymenil ineho despotu atd. Ok H.Kissinger ma maslo na hlave a nie ani zdaleka nie moj favorit.Ale bol to nakonec on ktory vyriesil Vitenamsku vojnu. Otvoril Cinu svetu.Takze by sme mu mali dat kredit ze je schopny racionalneho rokovania.ok.Moj nazor(nedolezity).Palacovy prevrat v Rusku OK. Mierove rokovania pravdepodobne mudrejsie. Co sa tyka obidvoch krajin v demokratickom svete?Nemozne.Ziadne demokraticke tradicie.Ziju ciste v zlahka v liberalnom feudalizme.Mozno koncom storocia? Ale to mi bude "skutocne" jedno:-))
O tom ze Rusi su jednoducho babraci niet pochyb.Ale tu sa opisuje UA ako potencionalny vitaz co je jednoducho hlupost. Utocnik aby bol uspesny musi mat prevahu 3 ku 1. Tiez to nekriticke dodavanie techniky je pravdepodobne
neproduktivne nakolko tonpredlzi tento konflikt.
Jedine riesenie je pomerne jednoduche ako to opovedal Henry Kissinger.Zruste sankcie za okupaciu Krymu.Nechajte Krym Rusom.A Rusi sa stiahnu z Ukrajiny. Ono sa to zo zaciatku zda neracionalne ale ked vezmeme do uvahy ze sa tu jedna o dve primitivne krajiny a hlupost "vyvinutych" zapadnych krajin.Tak skutocne ine riesenie tam momentalne nie je.Ale pokial si angazovane strane strany nesadnu k rokovanie tak tato hlupost nikty neskonci..........
Dolezite je ze judr.Harabinier ktory bude buducim skoroprezidentom ma zaujmy SR v srdci.Preto sudi Slovensko pri kazdej moznosti na Europskom sude.Ok ma na to ako europan pravo ale ako goralsky patriot dobrovolny slovensky patriot ukazuje opak
:-))) Ked je to pravda tak kazdopadne ano
Neverim ze je to HOAX. Dokazom toho pravdepodobne je prejav skoro prezidenta aultragoralskeho nacionalistu judr? bolsevickeho sudcuHarabiniera.
Holocaust a vojna na Slovensku skoncil v auguste 1946 ked sa zjazd "partizanov" v Bratislavezmenil na protizidovsky
pogrom.Posledny klinec do hrobu diaspory a vyriesenie zidovskej otazky...
Odporúčame