Mozno preto ze to nema nic spolocne z diskusiou.A pokial nie ste profesor judaistiky ani s Vami.To ale neznamena ze nemam respekt pred Vasou (aj ked povrchnou) znalostou biblickych textov.Napriek vasmu latentnemu slovenskeho materskym mliekom ziveneho antisemitizmu to vidim ako snahu o porozumenie..Cize pokracujte.....

