sorry ANGLOSASIZMUS:-))))))
A koho maju nakoniec vdelani mladi ludia volit? S kym sa maju identifikovat Z Harabinierom ktoreho bude volit najnizsia vrstva spolocnosti.Fica pre ktoreho je politika jedinou moznostou byt na slobode? Matovica ktori je ochotny zaplatit 500 EUR za kazdy hlas?:-)) Alebo politikov ktori pouzivaju rasizmus alebo antianglosasizuus ako svoju platformu? Viete aj staroba ma svoje caro.Mozete povedat alebo si mysliet co chcete nakolko ani dozivotny trest nie je nakoniec skutocnym trestom:-))
Moja otazka je co tam ten Kanadsky Hnup robi.Vazeni toto je politika svinskych valovov.Ten imbecil nie je schopny odpovedat na jedinu otazku v parliamnte.VEuropskom Parliamente dostal kopanec tak si nasiel tiche miestecko v Kijeve(kde ho pravdepodobne tiez neberu vazne) aby pocul prejav vdaky za uzasnu minimalnu pomoc ktora mu a jeho strane prinesie par lacnych hlasov.Ked Vy kritizujete svojich politikov tak si ich porovnajte s tymto krasavcom ktori sa snazi byt kopiou svojho otca.......
Sorry ale nedalo my:-))))
Ok .Kazdy nakoniec uleti niekedy,
Z celeho clanku je dolezita tato veta
re:Čo platí pre jednotlivca, platí iste aj pre skupiny ľudí a malo by aj pre ľudské spoločenstvá, akými sú štáty.P Medvea r pise: Podľa Charty OSN má napadnutý štát právo brániť A MALO BY TO PLATIT.........
Iba hlupak sa vyjaderuje k textu ktoreho vyznamu nerozumie alebo z neakeho dovodu rozumiet nechce
Cize na vine su su Anglosasi. Otazkou je kto su ti anglosasi? Su to ti z Anglicka Alebo z Jamaica Alebo z Trinidad alebo z Juznej Afriky.Mozete tu byt viac specificki.Nie je to co pisete nakoniec hanobenie naroda a rasy? Alebo kopirujete skoroprezenta Harabiniera?:-))
Vec je ta Vazeni ze v case vojny obidve strany konfliktu klamu a da sa tomu celkove porozumiet nakolko hovorenim pravdy si mozu takticky ublizit. Cize vsetko co pocujeme alebo nam to prezentuju media je alebo loz alebo nadstavena pravna.Jedina moznost ako prist k aspon pribliznej pravde je si davat otazky.Ja mam iba jedinu.Preco by si Rusko ktore je videne ako agresor komplikovalo zivot a pripravilo sa o zasoby vody a znicenie priestoru kde mozu efektivne operovat.Co by tym ziskalo? A to iste pre Ukrajinu ktora sa pripravuje na invaziu a znicenim terenu si skomplikuje zivot. Aj ked ignorujeme moznost ze tento konflikt je konfliktom idiotov (z obidvoch stran) aj tak to nerbi zmysel.
Ok odpoved je podla mna jednoducha. Kto s toho bordelu nieco ziska Nakolko ziadne dokazy nemame aj tak s toho vychadza iba jedina odpoved o ktorej nakoniec "kazdy" vie a je jasna a hlavne pravdiva:-)))Kto asi?
Pekna nevesta
alebo Ukrajina vitazne prehrava:-)))
alebo Ukrajina vitazne prehrava:-)))
Vies ten schmuck je doma vo velkom prie sere.Potreboval "tiche" miesto na regeneraciu:-)))
Ja uz vidim svorku Leopardov na Cervenom namesti a vodcu Zelinskeho mavat z Kremla vdacnym rusom za "oslobodenie" ich krajiny. Nechpem preco sa tomuto konfliktu dava taky zaujem.Koho sa to nakoniec tyka?Komu to trha zili?
Najodpornejsie je na tom celom vylete CDN premiera J.Trudeau na Ukrajinu. ukrajinska diaspora je fakt a on ma byt reprezentantom vsetkych Kanadanov.Ale tieto neohlasene " navstevy" su ciste lacnym a odpornym sposobom ziskavania volebnych hlasov.Stavanie sa na stranu vo vojne ktora sa nas netyka je hlupost nakolko je tu aj docela velka Ruska mensina ktorych by ten imbecil nemal ignorovat.Oni nie su kanadania a kde je napisane z ekazdy kanadan musi niekomu drzat palce? Toto je konflikt dvoch krajin bez prislusnosti k ziadnemu bloku.Nech si to vyriesia
sami .Davat humanitarnu pomoc je ok.Ale zaplavovat konflikt z ukradnutym zbrojnym materialom je To lietadlo} je obycajna zlodejina
Vyborne napisane++++++ Ma to jediny problem.Perfektny svet je iba na papieri.
Neviem.Mozno ano ty nepodareny vlastnej sestry syn z Banskej Bysrice:-))))))
Dostal si pozvanku na Gay parade do Toronta?
Ok++++.Nesuhlasite so mnou a to je 100% fine. A tiez dufam ze do basy nepojde nakolko verim 100% v slobodu nazoru a slova.Ok aby sme sa rozumeli ja proti p.Harabinovy nemam absolutne nic.V com mam problem ze ten charakter sa dava do pozicie svatca a martyra a musim sa priznat ze ho vidim ako oportunistu a manipulatora jednoduchich ludi co maju modernom case existencialne problemy a on ponuka drakonian riesenia ktore su nakoniec absolutne nesplnitelne. Obvinuje ludi z fasizmu.Ale ked sa pozriete na jeho platformu to je fasizmus ako vysity.Vy skutocne chcete aby typek aby tento pan skutocne uspel? Skutocne?
a to boli na verejnosti.Co robia v sukromi si ani nechcem predstavit:-)))
Dufam Vazeni ze viete ze novinari maju niekdy tendenciu zvelicovat.. V zmysle dokazy sice nemame ale kazdopadne verime ze je to pravda...Kazda vojna privedie k zivotu urcite mnozstvo psychopatov lumpov atd. Ked je to nahodou pravda tak je to koniec Ruska ako skoro civillizovanej krajiny. Na druhej strane ked sa na to pozrieme z historickeho uhla tak mozno zistime zaciatok rospadu kazdeho Imperia zacal z vnutra. Ked to nakoniec vobec bolo Imperium alebo ciste uzastne velka krajina plna katov nevolnikov a ich majstrov......
Odporúčame