Co robi Vas prispevok absolutne neakceptovatelnym je ze skatulkujte ludi ako fanuskov Ruskeho Fasizmu. Nikto kto sa zucastnil tejto casti diskusie nespomenul ze by fandil niekomu.Vsetko bola snaha o porozumenie a vas agresivny postoj voci prispievatelom ma aromu netolerancie a "fasizmu"
Mozno mat respekt k ludom rozdielneho nazoru nez Vasho moze byt dobra vec..?


