fakt.Oni su na kolenach storocia
fakt.Oni su na kolenach storocia
Jedine riesenie je volit v buducich volbach fasisticku stranu VlAST pod taktovkou vodcu Harabiniera.Historicky ste naklonny k fasizmu demokracia Vam nesedi .Mate v Harabinierovi potencionalneho vodcu ktory pouziva metody a retoriku a metody odkopirovane z Mein Kampf .Proste MKPK potrebuje jednotu ktora sa da riesit eliminaciou protivniknov,,,Sorosovcov Homosexualov ozranov(to asi nie to by bola samovrazda) fetakov a hlavne zlodejov z vlady MKPK.Nakoniej aj Hitler aj Musolini aj Stalin urobili v ich a susednych krajinach poriadok:-))))
To boli anglosasi ktori v noci zakerne(slovansky) napadli spojenecku krajinu v roku pana1968.
To je usmev podvodnikov ktoryn sa podario oblbnut svet.Gratulujem k ich uspechu v klamani sveta.Bravo.Vacsina medajli co ziskali do padu ich Imperia bol obycajny podvod.
Mate pravdu.Preto mame v NHL mnozstvo rusov ktori napriek Kanadskoamerickej zazranej nenavisti exeluju v najvyssej hokejovej sutazi a zarabaju miliony
Ok Anti.Kde je tu rozdiel.Blbost neuznava hranice:-)))
dvoch Fajzerov a dve borovicky:-)) Letalna kombinacia pre Covid19 virus:-)))
Nech mu je zem lahka:-))Viem ze je to predcasne ale chystam sa na dovolenku
Ako plavec pravdepodobne za vela nestoji ale ako ........ samozrejme exceluje:-))
Nech panboh pozehna narod Slovensky.Zda sa ze panna Maria je na dovolenke:-))
A co je ten Svatopluk pred hradom?..Bol tiez monarch a kral MKPK
Vy chcete spojenectvo z ludmi ktorych Vasi predkovia poslali do plynu? Dufam ze zartujete:-)))
Uz som si postavil stan pred knihkupectvom:-))) Toto urcite bude literalny zazitok.Dufam ze vydavatelstvo pouzije papier vhodny ajna ine ucely nez tlacene slovo.....
Citim sa bespecne.Ta druha hlav co mi narastla je sice mudrejsia nez ta prva.Ale hey dve hlavy lepsie nez jedna
Suhlasim Anti.Az na to ze ked ide o zdravie obyvatelstva specialne ked jeden nakazeny moze nakazit 1000 ludi.Priklad ked ucitel zisti ze jeden ziak ma chripku a ako rozumne riesenie ho posle domov je to porusenie jeho slobody a zakladnych ludskych prav? Ked ano.Kde je pravo jeho spoluziakov na zdrave prostredie?Samozrejme ze je to komplikovanejsie.Ale tu sa jedna o zdravie obyvatelstva ako celku. Vakciny zastavili obrnu cierne kiahne atd. Preco sa branit tomu co nakoniec pracuje?
Tolko dochtorov na jednej stranke:-)))))))
Odporúčame