Preco ste spomenul Israel.Mate jediny dokaz o Israelskych olympijskych atletov ktori pouzivaju steroidy alebo podvadzaju ako Rusi ? Staci jeden:-)))
Preco ste spomenul Israel.Mate jediny dokaz o Israelskych olympijskych atletov ktori pouzivaju steroidy alebo podvadzaju ako Rusi ? Staci jeden:-)))
Viete celkove co pisete je pravda .Az na to ze v modernom svete je mozne vsetko a nieco ako "oklamat" test nie je tak komplikovane.Tiez bohuzial nie som ochotny verit ze by Olympijska komisia vylucila Rusov bezdovodne.A jedini ktori spolitizovali OH boli nemci v roku 1936 kde chceli dokazat superioritu arijskej rasy a Rusi ktory chceli dokazat superioritu socialistickeho v preklade arijskeho cloveka. Osobne si myslim ze dopovanie je OK pokial to robi kazdy.Problem s tym je ze to nebudu OH pre atletov ale pre vyrobcov chemickych vykonnych prostriedkov:-)
Aky ufnukanci?Ked niekto poukazuje na ruskych "sportovcov" a ich chemickymi prostriedkamy posilovane "vykony "
nie je ufnukanec.Ciste chce hrat ferovu hru, koncept ktory je pre vasich vychodnych "bratov" neznamy.. Tiez nechapem preco dovolia niekolko krat kompromitovanych podvodnikov na prestizne podujatia ako OH.Ako ich moze vobec niekto brat vazne......
Mne tiez Anti:-))Skoro kazdy den.Skoro v pondelok skoro v utorok ok streda prestavka skoro stvrtok atd atd :-)))))
Mne tiez Anti:-))Skoro kazdy den.Skoro v pondelok skoro v utorok ok streda prestavka skoro stvrtok atd atd :-)))))
Papez by tiez mohol povedat n ie.....Ale tych 350000 ludi co tam pravdepodobne pride kazdopadne zvysia statistiku
peknych par kopne do kybla a nakoniec ked kazdy prispeje 10EUR to je 3.5 miliona.Co zakryje vydavkyTiez to da priestor pre Harabinkotlebamanshaft aby mohli sirit "skutocne" krestanske hodnoty:-)) Ale hey sila viery v pana Boha a patronku MKPK ich ochrani pred covidom .Tiez sucastou programu bude povysenie dr.Jozsiho Tiszu na anjela a svateho a martyra naroda slovenskeho:-)) napriek jeho madarskeho povodu.Ok hluposti na stranu.
Pani prezidentka by mohla viac rozmyslat predtym nez si niekoho pozve do krajiny.Toto je nerozumne a hlavne nezodpovedane konanie.......
+++++ Konecne ludia pochopili ze jedina obrana proti idiotom je sa proti nim postavit.Bravo
Dufam ze to neskonci defenestraciou nepopularnych politikov a dalsou 30 rocnou vojnou:-)) Prekvapuje mna ze sa tejto smiesnej frasky nezucastnil sudruh bolsevicky sudca Harabinier pretoze dav bez V O D C U je neefektivny:-))) Tragedia MKPK je ze predosle generacie poslali zidovske obyvatelstvo do plynu znicili bratislavsku zidovsku stvrt a ako vysledok ziaden pogrom a ziaden zidovsky kodex:-)) Nakoniec agresia proti nepopularnej minorite je kredom patriotickej castiu obyvatelstva MKPK:-)))
dalsi priklad slovanskeho babractva:-))
Skutocne som nevedel ....
vy sa skutocne chcete porovnavat z Israel:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))V com?
To sa dalo ocakavat.Israel ma neprimerane mnozstvo ultraortodoxnych sialencov ktori ockovanie odmietaju a samozrejme rozsiruju.Nieco ako ma MKPK Harabinkotlebamanshaft ktori su skutocne dobri iba na rozsirovanie virusu. Vazeni na stra z voci provokaterom typu Harabinier Kotleta a dalsich "narodovcov" .Oni chcu iba moc.Na zdravi naroda ktori sustavne spominaju im nezalezi:-(
Cas ist do dochodku a dat mladsim hracom sancu.Mali svoj cas ked boli na vrchole svojich schopnosti.Stacilo.Vediet kedy odist je tiez mudra vec
Kazdopadne gratulujem++++ ciste nerozumiem odkedy je strielanieolympijska disciplina
To nie je o pravach to je o nezodpovednosti urcitej skupiny voci svojim spoluobyvatelom. Ked im neaky nezaockovany Harabincan nakazi vase deti alebo rodicov tak to im rychle zmeni nazor. Samozrejme ze nutit ludi do niecoho co nechcu nie je spravne, Jedine riesenie je aby poistovne odmietli zaplatit liecbu ludi ktori sa nezaockovali........
pustit na nich bykov ako to robia vo Spanielsku.Byci roh v pr..deli dostane ludi do lepsej nalady:-)))
Kedy pride cas na Vas vodca Harabin:-))) Ako je mozne ze komunisticky sudca (zlocinec) chodi na slobode a otravuje slovenskych policajtov v Madarsku:-)
Tiez nerozumiem ze obcania ktorych deti a pribuzni boli odsudeni tymto nechutnym dynosa urom nezakonne na smrt nezacnu pravne konanie proti tomuto nahanacovi ambulancii.Vazeni Vy sa mozno s tohto gorala smejete presne tak ako sa ludia smiali z Hitlera. Jeho politika je zalozena na kritike a odpore voci demokracii a je zalozena od A do Z na Mein Kampf. Proste vyvolat nespokojnost obcianske nepokoje a zapacit sa spodine antisemitizmus
a jednoduche riesenia .Vazeni charizmaticky psychopati razenia vodcu Harabiniera su nebespecni pre krajinu.Na de res s nim:-)))
Odporúčame