Par ich tam mozno je.Asi strnast.Ale ked citujeme vyrok canadian PM McKenzie King kolko zidovskych utecencov ma CDN prijat .Povedal aj jeden je vela:-))) .............................
Par ich tam mozno je.Asi strnast.Ale ked citujeme vyrok canadian PM McKenzie King kolko zidovskych utecencov ma CDN prijat .Povedal aj jeden je vela:-))) .............................
Co nie je priklincovane je moje.Trestny zakonnik MKPK
Kazdopadne grandiozny vodca:-)) velmoci bez moci:_))))))))
Vacsie nebespecenstvo su katolici z stredovychodnej Europy a Sev Ameriky. Skupina ktorej hierarchia je banda uchy lov a znasilnuje a vrazdi deti ktore maju byt v jej opatere su schopni vsetkeho.Co nakoniej ukazali za par tisic rokov svoje existencie.V porovnani s krestanmi su moslimy anjely. Pokial viem ze Israel sa k vlastnictvu NZ nevyjadril.Cize nova spekulacia.Ale plni svoj dovod:-))
Posledne co tu na tuto vdaka slovenskym zabavacom(v preklade patriotom ) sprostu diskusiu napisem.Pani Montmartre nenapisala nic protislovenske ciste kritizovala svoju etnicku skupinu k neznalosti Uradnehoi Jazyka.Nic proti Szlovakom inteligentne z prehladom. A reakcie?Slovensky (celkove zasluzeny) pocit menejcennosti a stupi dna bezocivost.Ja som obvineny z madaronizmu ciste ze poukazujem na stupiditu sovinistov.Pani Mormarte je obvinena .S coho skutocne neviem:-))) Keby mali jej oponenti aspon trochu triedy(co sa od senom pachnucej ban dy neda ocakavat) omluvit..Ok nebudu pravdepodobne vediet ako (su to jednoducho tul pusi) alebo zaco (nerozumia pisanemu textu) Na druhej strane preco?P.Mortmartre by im mala podakovat za predsilvestrovsku estradu:-)))))
Odkedy je Israel nuklearnou velmocou?Israel jadrove zbrane nepotrebuje.Vie vyhrat vojny aj bez nich.
:-))) ja nejsem rozrusen ja som sa neprestal smiat od zaciatku tejto "debaty' Jedna pani napise celkove sebakriticky blog a vy obtuse geniovia ste na to naskocili ako imbecili z vasou stupidnou nenavistou.Cize argumentujete s osobou s ktorou by ste mali suhlasit:-)) Ako povedal Jozef Kroner vo filme obchod na hlavnej triede: H O V E E D A :-))))
Preco Vam to tak trha zili. Fakt je zijete na vysostnom severouhorskom uzemi?. Vy vo Vasom jednoduchom mysleni verite ze vsetky svinstva ktorych sa vasi predkovia dopustili zostali nepotrestane.Vy hovorite o RU monarchii ako "Z A L A R I" narodov.Ako definujete psudonarod ochotny zit za elektrikou nabitym plotom kde armada ktoru platite je pouzita na strielanie do chrbta svojim vlastnym obcanom.Vy ste dostali druhu sancu od Georga Sorosa:-)) Neposer te si to viac ako to uz je:-))))
Preco neprispievate na clanok.Preco je stolica hneda? V rubrike zdravia. To by Vam celkove sedelo nakolko vsetko co ste napisal ma okrem "prijemnej " aromy ma zlahka hnedu farbu tak mozno povedat ze ste v danom obore specialista?
kolkokrat ste ma nazval tupelom?Co prispevok to urazka.Ale hey chapem Vas :-)))
Dalsia analyza.Zacina novy den:-)))) A mate pravdu.Moje prispevky su na urovni.Ked im nerozumiete ako nakoniec vsetkemu ako je to moj problem
Odporúčame