Moja stara mam bola deportovana POHG v prverj vlne deportacii. Cize zavrazdena Slovakmi ako cela slovenska zidovska komunita.Bola vaznym nepriatelom "civilizovaneho" 1000 rocneho "histerickeho" naroda Slovenskeho. Ako zena v domacnosti starajuca sa o svoju rodinu si kazdopadne zasluzila nasilnu smrt v rukach Slovakov. Chapem ze ako narod ste jedna nevychovana primitivna banda tul pusov ale napriek tomu nechajte moju staru mamu na pokoji.Nic Vam pork usom neurobila

