Ťažko nájsť nešťastnejší národ. . . .
Fair enough. To ze sa furt usmievate je ok. Kazdy komediant si skusa svoje vtipy sam na sebe.Problem je v tom ze to co pisete Vy beriete vazne.A tiez preco plagiarizujete moje perly ducha.OOO zabudol som vy ziadne nemate.Ale hej.Hej valasky od zeme :-)))) A kde hajim niekoho blud ciste poukazujem na bludy ktore su zakladom Vasho pohladu na historiu Slovenska.Zo zaciatku som si myslel ze zartujete ........
Historia Slovakov(nie Slovenska je spata z historiou U H O R S K A je historiou relativne malej etnickej skupiny v ramci Uhorska.A stym vaz.pane nie je absolutne nic zle. Zbytok od Moravskej Rise az do vytvorenia nezavislej Slovenskej republiky je jeden mytu a preja narodneho komplexu urcitej casti obyvatelstva.Jednu vec ale mate na svojej strane je stastena hraca hazardnych hier .Vazte si toho .Panna Maria by mala za svoju snahu ako patronka MKPK byz svoju snahu dostat titul hrdinku socialistickej prace:-)