Videl som to video.Ono keby to bolo predstavenie pana Lasicu a Satinskeho.By to bolo kazdopadne zabavne Ale kritizovat cloveka za dobre hygienicke naviky a jeho priatelsky vstah k zvieratam?. re.Mydlenie baranov?Co je nakoniec na tom zle ? Spytajte sa kazdeho kto vlastni barana a baranicu kolko krat ich mydlia denne/ Ok zjednodusim to.
Kazdy baran v sale velkosti NR MKPK by mal byt vymidleny tolkokrat kolko je to dolezite ciste aby nesposobil v sale plnej baranov nespokojnost.
Ci mydlime barana alebo baranov je privatna zalezitost profesionalnych bacov ktori ocitli na nespravnom mieste


