Starne ako kazdy iny alebo ina.Co je nakoniec normalna vec
Starne ako kazdy iny alebo ina.Co je nakoniec normalna vec
Mnichovska zmluva umoznila Slovakom mat konecne po 1000 rokoch samostatny stat.A ako vysledok sa Slovensky stat stal aktivnym spojencom Axis krajin a zucastnil sa na genocide zidov.utoku na Sovietsky svaz.Polsko Vypovedal vojnu USA Anglicko atd atd.Cize Mnichov bola pre MKPK dobra vec. To nespominanie je pokracovanim tradicie politiky MKPK.Schovajme hlavu do piesku a tuzbe ze si nikto nic nevsimne:-))
Volil V L A S T :-))))) Stranu ktora "O M Y L O M prehrala:-)))
A co sa tym ziska.Problem Vazeni uz davno nie je Lukasenko ale mierove prevzanie moci po nom.Chcu Bielorusi novu "arabsku jar"? Vazeni Lukasenkov syn bude plnolety asi za 3 roky a bude schopny vladnut ako jeho otec.Cize Lukasenko dava svojim ludom noveho cara (svojho syna) a tym si garantuje pokracovanie jeho rezimu. Mozno syn JUDR Harabiniera ktory nepracoval ani dva tyzdne a jeho bankovy ucet je plny EUROS neznameho povodu.Je my jasne ze JUDR HArabin posle do basy aj svojho syna keby mu islo o krk.Ale hey .....:-))
Samozrejme ked pocuvaju rady JUDR HARBINIERA o ich prave nenosit ruska.Nerozumiem ze u VAs nie je neaka obcianska iniciativa ktora rozlisuje od prava slobodneho prejavu od snahy otravit volicov pani Caputovej.Tiez ? Bol sa JUDR HARABINIER testovat pre tento virus je vekove v tej kategorii id...otov ktori su nachylni dostat infekciu.A ked si uvedomime nebespecenstvo prasacej chripky tak je pravdepodobne v jeho pripade este dolezitejsie
A to napriek tomu ze skoro 100% ekonomiky je v rukach krestanov.Za tieto veci vasi predkovia zavrazdili zidovske obyvatelstvo v snahe za narodnu ocistu od nepriatelov(zidov) a krestanskym sposobom si nagazdovat.Hmmm.Kto su tito zlodeji a kolko percent je z nich pravoslavnych goralov ako napr JUDR Harabinier?.To je nakoniec jedina etnicka mensina ktoru ste nedeportovali:-))Ale hey .Furt nie je neskoro:-)))
Pn Harabinier hanbite sa za svojik goralskych predkov ktory sluzili v SS ako poskokovia a vrazdili este aj po vojne Slovakov.Tiez nenajde s MKPK neaky amiciozny pravnik ktory zbavy MKPK tejto bolsevickej otrapy? Vsak tato bolsevicka s....a podpisovala rossudky smrti. Nenajdu sa neaki potomkovia ktory budu pozadovat preverenie vsetkych . rosudkov a pomozu tohto bolsevickeho neokrochan ca dostat do basy? Uvedomte si ze tento vyzraty alkoholik dostal menej hlasov ako Kotleba.Co je zaujimave nakolko aj AH pri svojom prvom pokuse o moc isiel do basy. Je mi jasne ze volici nechceli mat dalsi p....ci na stenach za prezidenta.Ale su tu potomcovia goralov ktori su hrdi za ich asociaciu z Dolfim a ti su nebespecni.Piata kolona Vazeni.Tento charakte nie je ani Slovak.......
Tento charakter je na listine JWC ako fasista a antisemita.Skutocne ho beriete vazne?
++++++++Absolutne. Medialna hviezda
:-))))+++++pekna piesen a vyborny preklad a spevaci.Ok ked to aplikujetre na man tak mate 100%:-)).Ja som s tych mala ludi co vedia vsetko.Niekedy sice zabudnem svoje meno a adresu ale to su mozno vynimky ktore potvrdzuju pravidlo:-))) A nakoniec vsetkeho vela skodi:-))))
++++vystavujem sa nebespeciu ze neaka obcianska iniciativa(Soros Open Society:-)) ma obvini z antibaranizmu:-)))
Ok nie som zvyknuty debatovat z idio... mi ale tu urobim vynimku:-)) Ehmmm.Asi nie:-)) Na jednej strane ma kritizujete z liberalizmu a potom mate vyhrady k mojim nazorom ktore su v pripade Lukasenka pravdepodobne tie iste ako Vase:-)))
Tiez co je to fasisticky liberalizmus?Nie je liberalizmus principialne odlisny od fasizmu? Ok z respektom ktory si kazdy clen zivocisnej rise zasluzi. Snazte sa porozumiet pojmom.Potom sa ich snazte aplikovat na dany subjekt a potom?Za plotom:-)))
Cize 14 milionov namydlenych baranov su vlastne zlocinci? :-)))
Zaujimave je ze ked porovname Bielarus zo zbytkom byvaleho bolsevickeho Imperia tak to Bielarus kazdopadne
vyhraje..Problem je ze okrem Ceska tu nie je ziadna Slovanska krajina ktora dozrela na demokraciu.Dva dovody.Stupidita volicskej zakladne a za druhe tradicna otrocka mentalita slovanskeho obyvatelstva a celkove nedostatok politickej kultury.Vodca Lukasenko a jeho volici rozumeju "problemu" a ked sa pozru na politiku svinskeho valova v spolocnostiach byvaleho bolsevickeho raja korupciu tak si myslim docela vazne ze liberalni diktatori typu Putina a Lukasenka su mozno spravnim riesenim. Kontrolovana demokracia mozno pracuje.Co to znamena alebo je to ultimatny oxymoron neviem ale mozno reakcie kryptobolsevikov na tychto strankach mozu byt toho dokazom
Nemozne:-)++++.Moj mentor mi raz povedal:-):Kazde mydlenie ktore vynechas ti prinesie zle sny a budes na to mysliet cely zivot. A co sa tyka tej medvedice.Nevymidlit ju by bol hriech proti prirode:-) To istre plati pre baranice (pouzivanie slova baranica je snaha neurazit osoby alternativnemho sposobu zivota.Keby bol premier trochu rozumny tak by nespominal baranov v sexualnom kontexte nakolko ulice miest SR budu svedkom demonstracii bacov za urazku baranov a baranic....
Ta ista ideologia.Ciste ze bolsevici su vo vrazdeni viac efektivni.A tiez aky byvaly rezim.Pokial tomu rozumiemMKPK existuje par desatroci?Cize ake ma krajina ktora existuje menej nez 30 rokov dovody .Ok za tych par rokov "S A M O S T A T NO STI Ste mali epochy hanby Meciarove roky.Obdobie rozumnej vlady p.Dzurindu a celkove zbytok populisticka vlada vodca Fica.A vysledok.
Barani sa vadia o mydleni? A komunistickom rezime na ktori si pamataju ludia blisko k hrobu.
Vazeni.Dostali ste moznost zacat od znova.Chcete opakovat tie iste chyby a predstavit sa svetu ako krajina umyvacov baranov?
Odporúčame