Cesta domov cesta krasna:-))
Cesta domov cesta krasna:-))
Ciste na lahsiu notu .Vsimli ste si Vazeni ked su stromy a priroda zelena tak je vsetko krasne aj fajn.Ale ked ste Vy zeleny tak ste pravdepodobne vazne chory?
Dobre mu to islo..Vyzeral sice ako clovek ktory nevie kde je ale to je skoro to iste ze vacsina delegatov nevedelo skadial je.Nastastie pred jeho prihovorom nezahrali Slovinsku hymnu:-)))
Mam iba dva semestre komercneho prava takze vam skutocne neviem kvalifikovane odpovedat.
Sorry
Ja nie som obcan MKPK takze nemozem.Ale urcite su na MKPK obete jeho safarenia za bolsevizmu ktorym znicil zivot ako bolsevicky sudca.Je to zlocinec ktory si mysli ze mu vsetko prejde ako p.Kocner ktory sa drzi vo forme v jeho 8m stvorcoveho palaca:-))) Je to otazka casu a su tam urcite su tam bespravne odsudeni ludia ktory maju na tuto s....u tazke srdce. A vysledok bude ze sa nebude oblizovat z p.Ficom ale mu mozno neaky
200 kg nespratnik natiahne kloaku:-)) "
Vazeni.Co p.Harabin robi je ze si nahana klientov .Ok.Je mi jasne ze je to od temy.Predtym nez si ohrozite zdravie a dostanete pokutu tak sa spytajte tohto skoroprezidenta (v preklade luzera:-)) ci je ochotny Vas zastupovat na sude pre tu pokutu a ked prehrate ci to cele bude PRO BONO a ci sa postara o Vasu rodinu ked sud prehrajete.Tento ha...el patri do basy a nie na blog pravdy.Je nebespecny vasmu zdraviu a osudu vasej rodiny. Nerozumiem kde je pravnicka komora SR aby zarazila tejto nezodpovenej s....i jeho kriminalnu aktivitu...
Mate pravdu stalo sa. A vlada CDN roby vsetko aby sa CDN zo svojou minulostou vyrovnala a podobne veci sa neopakovali a mozno fakt ze p.Hudak stratil volby a predsednictvo konzervativnej strany je toho dokazom.Co sa tyka toho "nerozumiete" ok porovnat Slavin k k prehnanej policajnej brutalite ktora je tu bohuzial faktom specialne voci ciernemu obyvatelstvu je trochu prehnane.
Aky extremizmus pre boha vecneho? Ked si pozriete historiu slovenskej pospolitosti tak aspon ja tam vidim skupinu skutocnych vlastencov a milovnikov prirody ktori prilezitostne navstevuju casom zabudnute sochy velikanov vtedy neexistujuceho Slovenska. Ok Slovensko ma noveho martyra Mariana "1488 bolestneho".Ok nebude obeseny za rebro ako skutocny nar.hrdina Janosik a zda sa byt heterosexual takze sance ze ho zastreli jeho milenec ako nemenovaneho "jazykovedca" su male.Proste pokracuje v tradicii slovenskej "historie" kde velke "osobnosti" bud havaruju z lietadlom alebo su obeseni ako vodca Tiszo.A vlada pozve vojska cudzej krajiny proti sebe Alebo idu do basy za velkorysost (vodca Kotleba
Ok kam s tymto idem.Naco robit z komara somara.Tie peniaze tym ludom pravdepodobne pomozu. Deti tychto ludi budu vidiet vodcu Kotlebu ako martyra....Ok KOTLEBA na hrad nakolko po precitani toho som napisal som zistil ze vodca Kotleba je v podstane vyssej triede nez garnitura terajsich politikov.....
Wow.Najprv ma clovek radost s krasneho slnecneho rana a potom si precita toto a depresia:-(
Koniec dalsej krajiny.Skoda.
Mozno ano.Neviem presne ale urcite sa tam najde neaky slovensky gen. Prezervovany v borovicke:-)))
:-))) Precital ste si co som napisal:-))) ?????:-))) A ano zidia budu fasistami.Stredovychodny konflikt sa vyriesi co uvolni zidovskemu statu prostriedky na pomstu krajinam ktore ich vyvrazdili nieco ako MKPK .A verte mi nebude to pekne.My vase metody pozname vy zidovske nie a verte mi nikto nebude odvezeny alebo uplynovani.Budete oznaceni ako dobytok nie tetovanim ale ako hovori vodca Kotleba cipami a budete skakat ako vas naprogramujeme. Oooops to nakoniec robite
PS prispevoje priklad stupidnej reakcie na stupidny prispevok exluzivne pre potomka khazarov proste zakomplexovaneho obcana MKPK. P.Khazara.Netyka sa nikoho ineho takze pouzivajuc slovnik a retoriku Vasho premiera tak sa zbytocne nenasie....te:-))
po 82 rokov komufasistickej diktatury konecne "spravodlivost" :_)))) A kupi to jeden BanskoBystricky uboziak :-))
Ja vidim ten proces ako opakovanie procesu zo Slanskym. Obidvaja reprezentuju extremizmus jeden bolsevik druhy fasista.Kde je v tom rozdiel? Preco nie je obzalovany Judr Fico rodak s Topolcian mesto z fasistickou historiou kde bol napadnuty zidovsky lekar ockujuci slovenske deti za rozsirovanie rasovej a nabozenskej neznasanlivosti jeho sustavne spominanie Sorosa ako cloveka z narusenou reputaciou.Alebo potencionalny vodca Harabinier a jeho sustavne spominanie Soros Jungen.Neako podobne hitlerjungen.To samozrejme nikomu nevadi nakolko obidvaja su diskreditovani luhari a celkove reprezentuju to iste ako vodca Kotleba ciste trochu elegantnejsie.Vazeni.Ste potomkami fasistov ktorych zlociny su na vrchole ludskej skusenosti. Krajiny kde etnnicke cistenie bolo normou.Tieto gesta Vam nepomozu.Su urazkou inteligencie novych generacii slovakov ktori platia za svinstva ich predkov..
Je na case zburat tu otrapu.Je to symbol otroctva a nie slobody. Najmudrejsia rada pre p.Kollara by bola. Nestrkajte nos do veci ktorym nerozumiete a ktore su vysoko kontroverzne .Vzdy Vas to stipne do nosa.
Tuna pred rokmi bol sefom konzervativcov neaky Hudak.Potomok slovenskych emigrantov z 1968 .Mal docela schopnu kampan pokial sa nezacal vrtat do homosexualov.A to v provincii ktora je mozno najtolerantnejsia k ludom ich sposobu zivota.Samozrejme zabudol ze zije v civilizovanej krajine tak dostal kopanec.Ok kam s tymto idem.Sudolezitejsie veci ako prejav sympatiam ludom ktori su tercom diskriminacie a policajnej brutality .Poznamky p.Kollara su prejavom jeho neskusenosti ako politika a v modernom svete nemiestne
Absolutne ziadne. Ok jeho myslenie mi nesedi ale stale je cestnejsie ako Harabiniera A JUDR.Fica ktori otvorene siria antisemitsku propagandu.Re ich obsesia z Sorosom/Soros jungen(Harabinier) a ludia s reputaciou ako G.Soros ktoreho nasledovnici zhromazdovali kamenne kocky pred parlamentom. Toto je zakrivanie skutocneho alebo skutocnych spolocenskych problemov sustredenim sa na banalne hova diny ako 1488 a neake sproste prejavy a zhromazdenia pred sochami slovenskych narodnych buditelov a v pripade p,Fica prveho slovenskeho krala
Odporúčame