Istý tesár Jozef, tehotnú pannu mal...a milióny ľudí už vyše 2000 rokov veria, že to funguje...:-)
Istý tesár Jozef, tehotnú pannu mal...a milióny ľudí už vyše 2000 rokov veria, že to funguje...:-)
Stačí si len prečítať, čo som tu "mlel celý deň" a možno by si i Ty s Tvojou mozgovou kapacitou pochopil, že si mimo misu.:-)))
Otázka:Čo by sa malo zmeniť, aby sa ľudia na otázku migrácie nepozerali s takou obavou?
Odpoveď: Migranti by museli rešpektovať zákony a kultúru krajiny, ktorá ich prijala !
Ćisté vymývanie mozgov, pán Vašečka ! O akom strachu z "neznámeho" sa tu hovorí ?! Veď už sú verejne známe zverstvá, ktoré páchajú imigranti v krajinách, ktoré si ich pozvali...Nemecko, Švédsko...
Amíci budú kolonizátormi blízkeho vesmíru ? :-)
Tak to nech sa modlia, aby aj blízky vesmír obývali indiáni ! Lebo inak sa im môže stať, že dostanú poriadnu nakladačku a pôjdu svi nským krokom z "blízkeho vesmíru" tak, ako napr. z Vietnamu...:-)))
V skratke LOL ( Lot Of Laugh; Laughing Out Loud ) sa píšu všetky tri písmená veľké...aspoň to sa nauč, keď sa už hráš na múdreho.
retard2 "LoL"
A reprezentant štátu na MS má mať štátny znak !
Ako vidno, logo môže mať aj hokejový zväz, nie len športový klub...
Rusi, bojte sa ! Bude to síce len 45 000 vojakov, ale cvičenie bude najväčšie od konca studenej vojny. Rozumiete ? Najväčšie...bu bu bu ! :-)))
Fakt adekvátna reakcia ! 45 000 oproti 300 000...:-)))))
Ty kde žiješ ? Ešte si nepočul, že Tvoj "svätec" je úžerník, daňový podvodník a zlodej pozemku ?!
Že by dosiahli nové míľniky ?!
Odporúčame