..."príde Kiska a vypráši všetkých. Ponúka totiž niečo, čo iní už nevedia" ...
A čo také ? Ponúkne Francovi jeho vlastný pozemok na splátky ?!
..."príde Kiska a vypráši všetkých. Ponúka totiž niečo, čo iní už nevedia" ...
A čo také ? Ponúkne Francovi jeho vlastný pozemok na splátky ?!
V pomocnej škole v ktorej on gate dral, dejepis nemali.
Gratulujem víťazovi ! Teraz už len úspešne prejsť dopingovými testami....
..."Atény sa zaviazali odblokovať cestu Skopje do NATO i EÚ, ak susedná krajina upraví svoj názov na Severné Macedónsko. Má sa tak odlíšiť od historického pomenovania severogréckeho regiónu, aby ho viac nebolo možné chápať ako nárok na helénske kultúrne dedičstvo či nebodaj územie"...
Keď sa tak Gréci boja, aby si viac nebolo možné chápať ako nárok na helénske kultúrne dedičstvo, či nebodaj územie, nech si svoj severogrécky región aj pomenujú historickým pomenovaním, napr. Helénske Macedónsko, alebo Historické Macedónsko, Skutočné Macedónsko, Pravé Macedónsko... ! Prečo vydierajú suverénny štát Macedónsko ? Veď Macedónsko si nerobí nároky na ich helénske kultúrne dedičstvo a ani na ich územie !
A preto ich Sýria oficiálne požiadala o vojenskú pomoc ! Sýria s pomocou Ruska odtiaľ vyženú USA a ich spojencov, ktorí už len svojou prítomnosťou ale aj vojenskou agresiou porušujú medzinárodné právo ! A teraz sa zasmej...na svojej tu posti.
Možno až tak pomaly, že sa Franc spravodlivosti nedožije !
Alebo že by sa Kiska spravodlivosti dožil a musel by pozemok vrátiť ?! :-)))
Uvažuješ presne ako ja. Napísal som najprv svoj príspevok a teraz čítam Tvoj...:-))) Sorry !
Asociácia európskych novinárov i Slovenská asociácia novinárov vo svojich stanoviskách okrem iného uvádza:" že je zarážajúce, že medzi zadržanými osobami sú aj bývalí príslušníci bezpečnostných zložiek štátu. Podľa stanovísk je potrebné do budúcnosti zamedziť takýmto osobám vôbec pôsobiť v Policajnom zbore či Ozbrojených silách SR".
To si tí "inteligenti" predstavujú ako ? Že pred tým než niekoho prijmú k polícii, alebo do iných ozbrojených zložiek SR spýtajú sa dotyčného, či potom keď opustí toto povolanie nemieni ako bývalý príslušník páchať trestnú činnosť ?! :-)))
..."Facebooková žurnalistika a esemesková politika nemusia byť dobrými radcami dokonca ani vtedy, keď ide o inštitúciu s takou biednou povesťou, akú má dnes slovenská polícia"...
A akú povesť má podľa Teba, Javůrek, tá Tvoja "žurnalistika" ? :-))
Ďalší analfabet ! :-))) Mýliš si pojem s dojmom, trdlo...Písal som snáď o mojom chápaní komunizmu ?
“A práve v rebríčku rovnomernosti rozdelenia bohatstva má Slovensko absolútne prvenstvo, čo je podľa štúdie Allianz pripisované najmä dedičstvu liberálnych reforiem po skončení komunizmu,” uvádza Allianz.
Analfabeti v Allianz nevedia, že "komunizmus" nikde neskončil, pretože "komunizmus" nikdy, nikde na tejto planéte nebol ! Bol len "rozvinutý socializmus", čo bola len vývojová fáza spoločenského zriadenia, ktorá mala vyústiť do konečnej fázy nazvanej "komunizmus" !
A Ty komu fajčíš, hlupáčik ? :-)))
Aj Ty potvrdzuješ to, čo tu všetci vieme o Tebe...si tupéééééc !
..."Varoval ostatné krajiny, že budú čeliť „tvrdým následkom“, ak sa nepridajú k americkým sankciám voči Iránu"... Najvyšší čas udeliť konečne poriadnu lekciu nadutým Ušákom. Treba vyhlásiť sankcie USA ! ! !
Odporúčame