A zabudol si ešte na to, že sú aj 2,5krát "šetrnejši". Zatiaľ čo Slovák si na dovolenke dopraje obed a večeru, Čech si dá dve pašteky a z tej druhej si polovicu odloží na ďalší deň na raňajky...:-))) (Bol som svedkom, tak ma prípadní oponenti nepresviedčajte o opaku.)

