..."Serena Williamsová po nešťastnom finále dlží niekoľkým ľuďom veľké ospravedlnenie. Jedno americké – sorry. Pánovi na mostíku za urážky i nenapraviteľné škody na jeho rozhodcovskej kariére. A tiež Naomi Osakovej"...
Súhlasím ! ! ! Len v jednom si dovolím oponovať autorovi a to v tom, že pán na mostíku určite neutrpel nenapraviteľnú škodu v rozhodcovskej kariére. Naopak, aspoň podľa mňa získal plusové body za objektívne rozhodovanie ! Dúfam, že to tak ohodnotí aj asociácia rozhodcov...ak nejaká je !:-) A Serena by mala dostať ešte dodatočný trest za urážky, vyhrážanie sa rozhodcovi a vôbec, za zneuctenie celého finále ! ! !

