:-))) + + +
Reaguješ ako hlupák, píšeš ako hlupák, nemáš argumenty, len urážaš ! Čiže...hlupák ! :-)))
Na čo Ti bude dobrá odpoveď od "hlupákov" ? Dokážeš odpovedať ? :-))
..."S kancelárkou Merkelovou však Salvini súhlasí v tom, že je potrebné migrantov v Európe prerozdeľovať"...
No len si prerozdeľujte, ale medzi sebou ! Štáty, ktoré ste mali kolónie. Strednú Európu do toho neťahajte, tak ako ste ju nebrali medzi seba, keď ste drancovali kolónie ! ! !
..."Tak ako vo Wimbledone, aj vo Flushing Meadows bola Cibulková najlepšou Slovenkou. A to suverénne. Ostatní štyria hráči spod Tatier totiž neprešli ani prvým kolom"....
Nepomýlil si ju náhodou s perverzným bulvárom ? :-)))
No a ?! Myslíš, že Ty a antonov123 ste "lepší", alebo "väčší" Slováci ako ona ? :-))))
Nauč sa aspoň sledovať vlákno, Uj...:-))
Neúroda, nadúroda...všetko jedno, zdražovať budú všetci ! Jabĺk je nadúroda, ale ceny ako keby všetko pomrzlo !
"K tomuto politováníhodnému omylu dochází jednou, maximálně dvakrát za deset let"...doktor Cocholoušek
Podľa Teba je asi Arab aj Dedo Mráz, lebo má bradu. :-)))
"Slovenská tenistka Dominika Cibulková nasadená ako dvadsiata deviata postúpila do osemfinále ženskej štvorhry"...
To má byť pokus o vtip redakcie Pravdy?!
Gratulujem ! Niektoré loptičky boli priam geniálne...
Nie, nie je ! Tak ako mnoho ďalších...vrátane Sagana, že Ty vlastenec?! :-)))
Tak im treba, nadšencom pracovitým !
Nemeckí a Japonskí dôchodcovia radšej cestujú....ale tí sú asi nejakí pomýlení...:-))
Jááj, to iba ten jeden musí, pardon, "chce" pracovať, aby zaplatil účty za liečbu manželky ! Otvor očká...:-)))
Odporúčame