"Kiska je naj prezident v galaxii ostatni mu nesiahaju ani po galose.
Chlapče, Ty si jasný ! To už nie je ani na smiech. Je mi Ťa ľúto...
"Kiska je naj prezident v galaxii ostatni mu nesiahaju ani po galose.
Chlapče, Ty si jasný ! To už nie je ani na smiech. Je mi Ťa ľúto...
Matematika je ešte jednoduchšia: pokiaľ budú v Južnej Kórey šarapatiť USA, tak nedôjde nikdy k zjednoteniu oboch krajín ! USA majú Južnú Kóreu v hrsti...takže spojenie krajín je v nedohľadne.
Už mu lepí z raketového programu KĹDR ? To je dobre ! Už si netrúfnu Ušáci zaútočiť !
Trumpeta sa zdá menší klaun ? :-))
Bla bla bla....Ty demokrat. Grcko !
Chápeš to "správne", Ty truľľo ! Vivat "kolektívna vina" ! ! ! :-(((((
Bude pokračovať. V svetovom pohári nemá paprče MOV !
On sa nenarodil, on sa "vyskytol"...:-)))
Šipulin nemá astmu, ani nikdy nemal pozitívnu vzorku ! ! ! Myslíš, že keď mu aj tak zakázali účasť na OH že to NIE JE sprisahanie ?!
Každému pribalia dve do trenírok. Taká Björgenová alias Brojlerová bude kompletný muž.
Minimálne pri každom medailistovi by mali povinne uvádzať, či berie aj lieky na astmu !
Truľko čo hovoríš na toto: "Máme celkovo 43 inhalátorov, ale či to aj niekto zo športovcov využije, to už je na nich,“ povedala Mona Kjeldsbergová, šéfka nórskeho lekárskeho štábu na ZOH 2018.
Fraška v priamom prenose. Vyhralo trio nórskych nafetovaných "brojlerov" !
Lebo je jeden bl bší od druhého !
Ty prečo sa tu hádžeš o zem ? Pomýlil si si článok ! Slovenský tru ľo.
Považuješ sa za "múdreho z Európy" , len preto, že si odišiel žiť a pracovať za veľkú mláku ? :-)))
Odporúčame