Tak dúfam, že sa čuduješ aj španielskej demokracii...:-)))
Tak dúfam, že sa čuduješ aj španielskej demokracii...:-)))
V Španielsku demonštrácie Kataláncov mierumilovne poprosili, aby sa rozišli, že ? :-))) To sa čuduješ, však ? :-)))
:-)))))))) Kľudne si drístaj svoj "názor"....:-)))))
:-)))) Docent Chocholoušek má pre Teba miesto v ústave.
Už nie je užitočný, už je len idi ot !
Mňa predovšetkým nezaujíma Tvoj názor !
Všetci vieme, že si na Krym robili zálusk USA, tak načo tie drísty okolo ?! Putin im v tom zabránil a Krymčania požiadali o pripojenie k RF ! Basta, fajka zhasla. Tak koho si myslíte, že ešte zaujímajú nejaké žvásty zbeha Ponomariova ?!
To, že zo seba robia ženy tovar, sa ani mne nepáči ! No ale nechať sa pomaľovať a fotiť, je predsa len prijateľnejšia forma "obchodu", ako robiť najstaršie remeslo...
Netušil som, že žiješ v Austrálii...:-)
Áááá, opravili ! A ani nepoďakovali...:-)))
Veď preto som napísal: "Oficiálne"... Všetci normálni nepopierajú, že sú to Rusi !
Budova sa bude nachádzať na mieste bývalého priemyselného parku, kde musela byť najprv vykonaná rozsiahla dekontaminácia pôdy a vzápätí ju kontaminujú Američanmi...divný svet.
Čo by robili Košičanky v Blave ? :-)
Chápem, Tebe asi manuál určil Dahlmeierovú...:-)
No a čo, že by sa volal Orgazmus Lakatoš ? Hlavne, aby bol zdravý... a pracovitý...:-))
Aká "Ruska" ? Veď na OH Rusi nie sú ! Oficiálne sú tam len "Olympijskí športovci z Ruska" !
Odporúčame