MOV len dokazuje svoju tu posť ! Tak koho teda trestali ?! Rusko ? Kdeže ! Hlúpo potrestali športovcov, hoci zúčastnení sú len tí čistí a za nič nemohli ! ! ! Navyše nepovolili štart ani niektorým čistým športovcom napr. Šipulinovi ! Hanba MOV ! ! !
MOV len dokazuje svoju tu posť ! Tak koho teda trestali ?! Rusko ? Kdeže ! Hlúpo potrestali športovcov, hoci zúčastnení sú len tí čistí a za nič nemohli ! ! ! Navyše nepovolili štart ani niektorým čistým športovcom napr. Šipulinovi ! Hanba MOV ! ! !
Zato nórska výprava nenechala nič na náhodu ! Tá si priviezla arzenál liekov, ako keby otvárali vlastnú lekáreň na astmu. Nórskym bežcom sa mimoriadne darí ! Koľko dávok liekov na astmu už minuli ?! :-)))
Si Ty ale hlu pák ! Máš nick o plieskaní po papuli a miešaš do toho Rusov, mysliac si, že si vtipný...A pritom sa rehoceš na vlastnej tup osti, ani o tom nevieš. :-)))
Narodila sa v Rusku, ale má slovenské občianstvo, teda je Slovenka s ruskou národnosťou ! A reprezentuje SLOVENSKO ! ! !
Ako vidno....s požehnaním WADA môže !
Ako na jednu bránu...:-((( ..........:-)
A góly by strieľala z pušky...:-)))
Pavol Hurajt...bronz ! ! ! Doštuduj anály...:-)
O tom si už aj vrabce v Pjongčangu čvirikajú, že prvú striebornú venovala deťom a druhú striebornú venovala bratovi ! Ale to ešte nevedela, že získa aj tretiu medailu...:-)))
Nekonečný je "vraj" vesmír....a ľudská bl bosť určite ! Ty si toho dôkaz. :-))
Prvé striebro deťom, druhé striebro bratovi a zlato sebe... a dohromady pre Slovensko ! :-)))
Ale veď to zašifroval: "cpasibo" nie je po rusky...:-)
Odporúčame