V Ťumeni jej budú gratulovať, keď tam príde na návštevu...:-) Ona žije 10 rokov na Slovensku...v nejakej Banskej Bystrici...:-))
V Ťumeni jej budú gratulovať, keď tam príde na návštevu...:-) Ona žije 10 rokov na Slovensku...v nejakej Banskej Bystrici...:-))
Ehmm, "takto" Markuš skončil a slovenská mena tiež...:-))
To je to, keď zdravý človek užije liek, ktorý pomáha chorému lepšie viazať kyslík, čím mu uľahčí dýchanie.
Je to naopak. Nasťa je Slovenka ruskej národnosti. Ale famózna je, to máš pravdu ! :-)
Pre mňa bol šok tá posledná strela....ale našťastie Nastine nôžky nesklamali.:-) Gratulujem !
Malá oprava: prvú medailu venovala deťom, druhú bratovi.
Túto tretiu, zlatú, už si hádam venuje sebe...a SLOVENSKU....:-))
Veľké BLAHOŹELÁM, Nasťa ! ! ! Zaslúžené ZLATO ! ! ! ĎAKUJEME ! ! !
On za to nemôže, neho od malička plieskajú po papuli...:-))
To je zasa titulok: Američania narazili na trolliu farmu, ktorá šíri falošné správy. Sídli v Petrohrade
Rozprávka sa začína takto: Vykračujú si Američania po pikniku, kúsok za Petrohradom a zrazu, čo to nevidia, farma na ktorej pobehujú škriatkovia-trollovia...
A na konci rozprávač upokojí americkú verejnosť: Nebojte sa, milí Američania, príbeh nie je nakrútený podľa skutočnej udalosti...
Prvú medailu venovala deťom, druhú bratovi. Tak tretiu, zlatú, už by mohla vybojovať konečne pre seba ! :-)
Nie je podstatné, čo hovoria agenti. Ale čo agenti napísali do materiálov.:-))) Si dobrý ! :-)))
Somár si Ty ! To je kto, tá "Zuzuľa Velez Vlhová" ? :-)))
Jasné, že sa nikdy nestalo, aby niekto z farmy vzal pušku do školy a strieľal spolužiakov. Kedysi bola tradičná morálka strieľať Indiánov.
Tak USA sú ochotné rokovať ? :-))))
Na postoji Spojených štátov sa podľa neho nič nezmení, kým Pchjongjang neupustí od vývoja jadrového programu.Musí „preukázateľne a kompletne opustiť“ raketový program, „iba potom môžeme zvážiť akúkoľvek zmenu postoja zo strany USA alebo medzinárodného spoločenstva“, vyhlásil Pence.
Šašovia z USA, povedzte jeden rozumný dôvod, prečo by mali zrušiť svoj raketový program. Jáj jeden by bol...aby ste mohli beztrestne napadnúť KĽDR. No ale tento dôvod je na vašu smolu "rozumný" len z vášho uhla pohľadu. A na ten sa KĹDR zvysoka vykašle ! ! !
Ďalší Nevedko...:-) Ty si zbl bol až za veľkou mlákou, alebo si tam takýto už išiel ? :-)
:-)))))))))))) Ty si neuveriteľný....:-)))) Kto Ťa sem naverboval ? Človeče, Ty si veľa nezarobíš....
Odporúčame