..na smiech sú skôr ich dôchodky!!!
...a čo s tým?Teraz je 2010
Ty sa snaž,aby si si svoje meno aspoň v debatách obhájil,ked´už si ehm-OK
...nemá cenu na tvoje keci reagovať, BULO
...dobre,čítam a reagujem postupne,sorry
...v prvom rade nedodržalo Grécko svoje vstupné záväzky!
..."chceme,aby Slovensko bralo svoje záväzky do budúcnosti omnoho vážnejšie"...kde bol tento chumaj, a zbytok EU,ked´Grécko "dodržiavalo"svoj záväzok mať deficit pod 3%?
oli-trepeš zase ako vždy úbohé blbosti,žiadna reakcia na článok,len stále dokola tie isté drísty
...vivat,v každej debate sa prejavuješ ako primitív...
Odporúčame