...ty nemyslíš vôbec
...prečo,ved´ ak pracujem kdekolvek,odvody a dane platím štátu a ak som podľa zákona odvádzal poplatky do soc.poisťovne v zákonom stanovenej dobe (15rokov) mám nárok na starobný dôchodok,pri džití sa dôchodkového veku(zatiaľ)62rokov!!!
...hmm,stále si neodpovedala,ale ak sa Ti zdajú hasiči darmožráči,tak si ich zavolaj pri povodniach a vojsko tiež,že DARMOŹRÁĆI pomoooc!!!
...aj hasič je poberateľ,a mám záujem.Ved´si to mienim ODPRACOVAT´,demokrti!
...už som ťa pochopil,tebe ide vlastne len o demokraciu...
...hmm, pracoval z peňazí daňových poplatníkov?Ako sa to robí?
...brain,píšeš správne "pracovať",teda si ich ODPRACUJE , na dôchodok má teda nárok! Ten starobný sa mu vyráta zase len z ODPRACOVANÝCH rokov,takaký problém?
A napr.aj ten výsluhový dôchodca je v prvom rade tiež človek,má napr.45rokov,tak to má akože sedieť doma a čakať na dôchodok,lebo nedaj Boh zaberie miesto 35 ročnému?
oprava:som zvedavý,či sa aj ty budeš cítiť v 50ke ako povalač?
Som zvedaví,či sa aj ty budeš v 50ke budeš cítiť ako nepotrebný povalač!?
Odporúčame