kaliňák vyčerpá štátny rozpočet rýchlejšie ako heger a spol.
kaliňák vyčerpá štátny rozpočet rýchlejšie ako heger a spol.
Feťáci sa chytia na všetko ako slepá ryba. A toto chce vládnuť.
Tieto liberálne buzny si asi zmýlili predstaviteľov štátov. Trestné oznámenie malo ísť na banderu ,ten nám zastavil ropu.
Sledoval som vystúpenie Chmelara. Hovoril správne k veci .Vedenie TA 3 musím pochváliť.
Oni v tej opozicii húlia ako divý. A oni chcú vládnuť. To je horor.
My tu máme tiež američanov ,hrozí nám raketový útok? a Na´d ešte nie je v base ? čudné.
buzno ,ukludni sa ,prehrali ste.
Orbán nemusí nič fingovať . opozícia u nich aj u nás o atentátoch vie všetko ako ich aj realizovať. Vraždami chcú zmeniť legálne zvolených.
teba vzrušuje asi desiatnik Radiator ,takže sa ukludni a šúchaj nožičkami.
PrAHa má milion obyvatelov , takže stále málo.
Kto číta len titulky Z Pravdy by povedal že Rusko to prehráva. Opak je pravdou,Západ to na Ukrajine prehráva.
Mali by to vyriešiť Rusi.
Kto chce s vlkmi žiť ,musí s nimi vyť.....,no a potom príde lovec z Gazy.
nebudete vládnúť,Slovač vás proste nechce ,zmier sa s tým a začni konečne makať.
prezident neskáče s progresívnymi klátikmi po námestiach.
Väčšina rozhodla a zas väčšina rozhodne že progresívci vládnúť nebudú. Tak nech teplé detičky skáču až po vrch Kamzíka.
Bandera vedie krajinu do stredoveku.Prečo jeho spoluobčania nič nekonajú na jeho elimináciu.?
bandera zas spolupracuje s kolumbíjčanmi členmi drogových kartelov . Tí sa chcú na Ukrajine naučiť ovládať drony .Skúsenosti využijú doma na rozvoz kokaínu do susedných krajín. Rusi musia zabrať.
Ozaj to bandera ide do posledného Ukrajinca.
Odporúčame