taranie sprostosti je jeho pracovna metoda;_)
taranie sprostosti je jeho pracovna metoda;_)
to podla mna preto aby si chytil psychicke problemy a mal o com pisat, ked je nuda v kralikarni takto vecer
ruska armada to vraj robi zamerne pomaly, aby nenarobila velke skody a aby sa nikomu nic nestalo pri tom ... len ty to nechapes asi
musis vyckat casu ... ruska armada ma predsa mnohonasobnu prevahu, zazracne zbrane (oriesniky atd.), je to atomova mocnost atd. a aj tak este stale nesplnila ciele specialnej operacie ... idu na to specialne pomaly
a kedze rusi utocia, tak je jasne ze maju ovela vyssie straty - logika
no vidis aka slavna armada ale len v kecoch, v realite neschopna ... to neukecas taraninami, to su fakty
preco sudruch fico nenastavi minimalnu mzdu pre murarov ako v Nemecku ?
od 1.1.2026 to bude 13,90 €/h brutto
vsak splietat si mozes co len chces ... ja opisujem realitu, mna tvoje taraniny nezaujimaju
podla mna moze byt taky sprosty
podla mna to nie je este iste ci budu odvrhnuti, mozno aj zvysok sveta sa presunie na ich poduroven, ktovie, a potom ich budu oslavovat
co tam po nich, maju neschopne armady ... otazka je preco velka ruska armada je taka neschopna, ze neobranila utok na Belgorod:
Čo sa týka dronov v PL, nikto ešte nevie, teda médiá (zainteresovaní určite áno) aký je ich pôvod. Každopádne odhalilo to neschopnosť veľkej poľskej armády. Si objednám na kurníky eternit z PL, je nezničiteľný.
Rudi1
11:12
15.09.2025
ja som tiez zaucil nejake spoluziacky na gymnaziu aj na vysokej skole ...
kedy budu bombardovane? ked chytis zachvat a bude ta hadzat po zemi ?
kamosi mu to vysvetlia, pripadne ukazu na nete
"Ja ako zákonný zástupca svojho dieťaťa budem rozhodovať o tom, s kým bude / v prípade nejakých problémov / moje dieťa rozprávať."
za cias zlateho sociku o tom nasi rodicia nerozhodovali a prezili sme to uspesne ...
tak nech zacnu burat cinsky mur
ale ved ty si volil vodcu sudruha ficodebila, ktori poslusne vzdy odhlasuje co treba v EU
nejako ta take reci dokazu rozrusit ...
bude to zbytocne, ukrajinci uz nemaju
1. - ziadne zbrane od r. 2022 kedze vtedy bola Ukrajina uplne odzbrojena
2. - ziadnych vojakov od polovice r. 2024
pisal to tu odbornici v diskusiach, na ich vyjadrenia je spolah
citaty odbornici:
1.
Rusko so počína dobre, veď už odzbrojilo celú Ukrajinu a ich vlastné zbrane, odzbrojili štáty východnej Európy a takisto odzbrojujú Západ..
ppt1
10810237
18:09
11.01.2023
Odzbrojovanie Ukrajiny a tým aj kolektívneho Západu pokračuje https://youtu.be/1R7GrO4kj0A... Zachviľu už nebude mať Západ čo posielať...
ppt1
21.11.2022
--------
2.
Pri tomto tempe už Ukrajina do pol roka nebude mať žiadnych vojakov ktorí by mohli zabíjať tých Ruských.
c-eza-r
12130303
16:29
06.01.2024
kebyze to zapad chce urobit tak to urobi vtedy, ked slovanske krajiny boli najslabsie - cize na konci zlateho sociku, ked boli ekonomicky socikom znicene - a to im rozkazovali z kremla
vtedy zaciatkom 1990tich rokov bola nemecka armada a aj ine armady NATO NIEKOLKONASOBNE väcsie ako teraz (teraz nemecka armada ma 290 zhrdzavenych tankov - s tymi ma zabrat rusku uzemia ?) - naco potom 30 rokov nemecka armada masivne odzbrojovala a zrusila aj brannu povinnost (na rozdiel od rusov) ked chce nicit slovanov a zaberat im uzemia ?
naco by boli nemcom nove uzemia ked porodnost je momentalne ca. 1,3 dietatat na zenu a nadalej klesa ? ved samotne uzemie Nemecka je momentalne osidlovane inymi narodmi - a nemci maju ist zaberat ine uzemia ? to je co za sprostost ?
takze taras sprostosti ako vzdy
vojnu vyvolal len sudruch putin ... Nemecko o vojnu nema zaujem, kedze 30 rokov masivne odzbrojovalo a do vojny by mohlo ist jedine tak na tych 290tich zhrdzavenych tankoch ...
Odporúčame