jeden taraj splieta:
V Kurskej oblasti bolo zničených viac ako 5 500 kusov západnej vojenskej techniky odovzdanej ukrajinským ozbrojeným silám: V Kurskom oblúku sa nachádzalo 396 tankov, 363 BMP, 530 delostreleckých diel, 89 MLRS, 24 vozidiel velenia a riadenia, viac ako 500 mínometov.
juuuser
13672537 dnes
13:31
----
hoci iny taraj tu uz pred vyse rokom tvrdil, ze ziadne dodavky zbrani ani municie nie su mozne, lebo letecký že to nejde a po železnici že im to Rusi likvidujú už na trase.
citat odbornik na nosenie tankov, BMP a delostreleckých diel aj s municiou batohoch a pešo cez polia (vzdy ked sa ozerie do nemoty hehehe)
A ako im tú muníciu chceš dopraviť? V batohu a pešo cez pole? Lebo letecký to nejde a po železnici im to Rusi likvidujú už na trase. Lenže to sa neodváži žiadny pisálek napísať.
sugra
12320389
11:03
19.02.2024


