"Čiže demonštrovať jej zapojenie do ich vojny s Ruskom. Také niečo sa v slušnej spoločnosti nerobí."
aha a preco potom sudruch putin vyblakoval o zapojeni sa zapadu do vojny ?
on nie je slusna spolocnost ?
"Čiže demonštrovať jej zapojenie do ich vojny s Ruskom. Také niečo sa v slušnej spoločnosti nerobí."
aha a preco potom sudruch putin vyblakoval o zapojeni sa zapadu do vojny ?
on nie je slusna spolocnost ?
"Či boli, či neboli, to nie je podstatné. To nikoho nezaujíma."
aha tak to je ... fakt nezaujimaju
a co v pripade ak to naozaj cinania boli ?
"problem je nestabilita a nepredvidatelnost, ktorej sme momentalne svedkom. "
vidis a debilkovia tu s istotou tvrdili, ze trump je presne predvidatelny a ze sa dohodne so sudruhom putinom a ze bude mier
no ale tak to vyzera ked dementni dochodcovia zo zaprdenych kralikarni zacnu vypisovat na net svoje predstavy hahaha
ano 3 roky, ved dotycny mi vtedy pisal ze mam vyckavat casu ...
ja nemozem za to ze je taky debil, ze to nebolo ani vtedy ani po troch rokoch hehehe
ale pobavit sa da na debilovi a jeho predstavach ;_)
ale ved za perestrojku hlasovalo cele politbyro komplet, a cely zjazd komunistickej strany tomu nadsene tlieskal ...
tak netaraj, ze to zapad ...
odbornici pisali tu v diskusiach uz minuly rok v septembri, ze ta, uz skoncili, rusi ze uz len docistuju ...
tak to dlho koncili ...
hahaha ze ceny ropy ...
56,66 USD -1,55 USD -2,66 %
12:22
WTI
60,14 USD -1,48 USD -2,40 %
12:12
Brent
---
a pritom slovensky tarajko tvrdil, ze ceny VYLETIA hore ... to je tak, ked dementny dochodca ma pocit, ze to cele prekukol z kralikarne ;-):
Ten strop si mozu strcit...Rusi prestanu im dodavat a cena ropy vyleti na trhu hore...Strelili si zasa do kolena :-)))
Anty
10699838
12:52
05.12.2022
zastupy banikov v Prievidzi aj v Handlovej uz cakaju kedy budu moct ist makat do bani ?
to mas nejake pomylene, rusi zbroja niekolkonasobne viac ako cely zapad dokopy
citat odbornik na zbrojenie:
Ak bude chcieť Trump "eskalovať", môže to skúsiť. No americké vojenské sklady už zívajú prázdnotou, takisto európske.
Rusko vyrába 2,5-krát viac nábojov, rakiet atď. ako USA + Európa dohromady.
Nedávno Rusko dosiahlo aj "dronovú prevahu" na ukrajinskom bojisku...
No a samotní Rusi na fronte a blízko frontu hovoria, že ako sa stal ministrom obrany Belousov, dodávky na front SA ZLEPŠILI a odvtedy na fronte Rusom máločo chýbalo - výzbroj, zbrane, munícia, termokamery, proviant - všetkého jesto - a stále pribúda, viac ako ubúda...
Inými slovami - to Západ Európy a USA budú Ruskom "uzbrojené"...
Woteriim
13442118
12:58
01.02.2025
-----
tak nesir HOAXY!!!
preto treba viacej municie na likvidaciu tych vrahov
akosi uz nevyblakuje ze konflikt nema vojenske riesenie ...
mozno si zobral pirule a uvedomil si, ze ma hehehe
nebojuju tam, nikto ich tam vraj nevidel
takze aj ukrajincom mozu pomahat spojenci v súlade s medzinárodným právom, ked bránia svoje územie proti agresii ?
ja sa tu tak strasne vela naucim ...
ano klamu, maju predsa zbrane pätajpoltej generacie, o ktorych vyblakoval prof. stanek, ked ho hadzalo v zachvatoch pred kamerami ...
on by predsa nikdy neklamal, on tym sprostostiam ktore si vymysla v chroej hlave aj veri ze je to uplna pravda ;_)
idu sa branit proti rusku lebo rusko chce vyvolat rozsiahlu vojnu aby zabralo uzemia ktore malo ZSSR kedysi pod kontrolou
lebo sudruch putin ze ma psychicke problemy z toho ze NATO nie je v hraniciach spred roku 1997 ... si nevedel ?
prof, stanekm akosi uz davno nemal zachvaty sprostej gebule pred kamerami ;)
ten by to vysvetlil
je to hoax, pisu to tu odbornici v diskusiach, ze tam ziadni severokórejskí vojaci nie su
je to hoax, pisu to tu odbornici v diskusiach, ze tam ziadni severokórejskí vojaci nie su
Odporúčame