mas link na tie polske media ktore to pisu ?
mas link na tie polske media ktore to pisu ?
bude sa starat, aj ked dementni slovenski dochodcovia budu vypisovat v diskusiach, ze sa nema starat
lebo taraniny slovenskych dementnych dochodcov su dobre akurat tak na zabavu v diskusiach hehehehe
vcera HOAX dnes pravda, cinan bojujuci na Ukrajine ;_)
a planuje ich zatvorit uz do r. 2030 alebo az niekedy v r. 2040 - 2045 ?
veru pred takymi 100 rokmi sa slovaci dozivali ovela dlhsie a destska umrtnost bol neznamy pojem na Slovensku
ja sa tu tak strasne vela naucim ...
mali by zrusit aj ministerstvo zdravotnictva a fertig
tam ma ucili sprostosti o tom, ze co vymyslel sudruch husacinec v debilnej hlave ked sa nudil hehehehe
o chvilu - cize uz do r. 2030 alebo ratas ako odbornik niekedy v rokoch 2040-2045
fico je vlastne uplne zbytocny, on vlastne za nic nemoze, nic neopvplyvnuje, o nicom nerozhoduje ..
ja sa tu tak strasne vela naucim ...
urobia pre nich pracovne miesta s vysokou pridanou hodnotou a platy budu od 5.000 € v cistom minimalka pre upratovacku, nie ako u tych zapadnych kapitalistov ze to ledva staci na rozky ...
mali by zatvorit cely VW na SLovensku komplet a vsetkych vyrazit do hodiny - aspon by skoncilo vykoristovanie slovakov a ludia by si mohli najst slusnu pracu vo vyskumno-vyvojovych firmach kde by nemuseli tazko manualne makat
proti vojne neprotestuje, lebo ze na Ukrajine ziadna nie je - nikto ju totiz nevyhlasil (pisali odbornici tu v diskusiach)
je to len taky konflikt
a naco sa ma angazovat, ten konflikt aj tak nema vojenske riesenie, staci vyckat, kym budu rokovania, potom zacne
Bundeswehr ma obrofske zakladne okolo ruska a 2 miliony chlapov pripravenych udriet na rusko a zabrat mu uzemia a zdroje - tomu veri sudruch putin a dementni slovenski dochodcovia tvojej podurovne zo zaprdenych kralikarni hehehehe
uz neplati ze rusko je velka krajina ?
ty vies o tom, zeby na Ukrajine niekto vyhlasil vojnu ?
tak o akej vojne pises ?
vojna na Ukrajine ze vraj nie je, lebo ze ju nikto nevyhlasil ... vravel kamos, ze cital niekde na nete
vraj dokonca zaplatil za to aby si mohol ist zabojovat hehehe
pre debilov som hlupy - na to som si tu uz zvykol hehehe
hehehe este by to mohlo padnut pod 50 $ ;_)))))
Ölpreis
56,56 USD -1,65 USD -2,83 %
15:01
WTI
59,23 USD -2,39 USD -3,88 %
14:51
Brent
Kursk je v RF a váš liberálnych neonacistov nemusí trápiť koho si Rusi zavolali.
Strach z mučení? Rusové v Kursku zajali Brita bojujícího za Ukrajinu
https://www.blesk.cz/galerie/zpravy-valka-na…
Nový komunista
13665299 dnes
13:44"
------
no vidis a sudruha putina velmi trapi koho zavolali ukrajinci ...
Odporúčame