nie ja, to pisal odbornik "Jaka2022"
nie ja, to pisal odbornik "Jaka2022"
vidis, a sudruch putin taral sprostosti o tom, ako je zapad super vyzbrojeny aby udrel na rusko a zabral mu uzemia a zdroje
zase klamal ako vtedy, ked v Drazdanoch splietak sprostosti z chorej hlavy o tom, ze zlaty socik zvitazi a ZSSR tu bude na vecne veky hehehe
na rusko nikto nic nepali, kolektivny zapad je uz predsa od r. 2023 uplne odzbroejny, to si vari necital tu v diskusiach ?
informuj sa :
Rusko so počína dobre, veď už odzbrojilo celú Ukrajinu a ich vlastné zbrane, odzbrojili štáty východnej Európy a takisto odzbrojujú Západ..
ppt1
10810237
18:09
11.01.2023
Odzbrojovanie Ukrajiny a tým aj kolektívneho Západu pokračuje https://youtu.be/1R7GrO4kj0A... Zachviľu už nebude mať Západ čo posielať...
ppt1
21.11.2022
primerie ? primerie v com ?
bola vyhlasena nejaka vojna ? kedy ?
čo sú to spojenci?
a rusko chce dobyt Ukrajinu ? to tebe kto natlacil do hlavy ???
ved odbornik tu v diskusiach pisal ze nechce dobyt Ukrajinu, len niektore oblasti ...
a zaviest tam dochodky ako v rusku, minimu ze 500 € az do 1.000 - 1.500 € na osobu ...
citat odbornik:
Vám do tých hláv fakt hocičo natlačia. Kedy Putin hovoril, že ide dobiť celú Ukrajinu? Od začiatku hovorí to isté, chú oslobodiť Doneckú a Luhansku republiku od ukrajinských násilností voči obyvateľom, ajmä ruskej národnosti. A to už dosiahli v Donecku a Luhansku dostali obyvatelia ruské doklady, platí sa tam do konca roku v hrivách aj v rubľoch, v školách sa učí po rusky /ale aj po ukrajinsky!!!/ , dôchodcom zdvihli dôchodky na úroveň Ruska teda 500€ ....
Jaka2022
10633224
11:37
13.11.2022
"A co teda zapad robil posledne 3 roky a dalsich 10 rokov predtym ak tedu akoze dostatocne UA nezbrojil?"
akoze nedostatocne, ved sudruch putin predsa trvdil, ze Ukrajina je dostatocne vyzbrojena aby udrela na rusko a zabrala mu uzemia a zdroje ... to uz vari neplati co hovoril ? sa pomylil zase ?
a kedy sa už konečne spojíte - myslím teraz nie táraniny ale činy ... ???
frcodebil nekoná ?
citat odbornik na komolenie mien:
Komoliť mená spolužiakov s cieľom zosmiešniť - to robia deti na prvom stupni základnej školy
HitmanPB
13670355 dnes
11:25
netaraj, ved podla odbornikov tu v diskusiach uz stvrty rok idu rusi v pohode na tankoch do centra Kyjeva, uz zostava len par metrov, tak to uz nemoze trvat dlho ;_)
citat velmi debilny:
To skor znamena, ze do 28 Kyjev lahne
veImiprekvapeny
26.02.2022
14:48
Ruska armada prevzala ukrajinske vojenske vozidla a idu s nimi smerom do centra Kyjeva
veImiprekvapeny
25.02.2022
09:33
Ukrajina bola zrusena
veImiprekvapeny
24.02.2022
22:07
vyckaj casu, pripravia sa a potom udru na rusko a zaberu mu uzemia a zdroje az po Ural !!!!
vo svojom byvam uz vyse 20 rokov, novostavba podla vlastnych predstav ... naco by mi bola nejaka stara barabizna v zapadakove ? ja uprednostnujem dovolenkovanie vzdy inde v Nemecku a jeho susednych krajinach, tak naco by som to mal vlastnit ?
lebo nejaky debil zo Slovenska mi to odporuca ? hehehe
uz vidis, preco som zo Slovenska odisiel hned ako to bolo mozne - aby som sa z odporucani debilov mohol len smiat ;_)
podla mna by to mali navysit na 1.250 % a fertig
a armada USA nie je na smiech ? ved ich vyhnali pastieri z Afganistanu ...
a takych sa rusi boja ? buahahahahaha
EU nebude mat vraj nic tak zase len budete na Slovemsku zivorit z biednych dochodkov ako doteraz ...
"Netreba pristupovať na nijaké zradné prímerie, treba bojovať do víťazného konca"
sudruch putin to prezentuje nejako inak ? ako ?
no len som si nie isty ci mier bude do r. 2030 dohodnuty ...
tupca trapi, ze co si myslia ini ...
no tak sa trap dalej hehehe
tebe zalezi na tom ci ja mam na samostatne prispevky alebo nie
ako tazko sprosty musi byt niekto, kto sa snazi urcovat inemu ze co a ako sem ma pisat
debil zuri, lebo nepisem tak ako si to on predstavuje .... hehehe
a sa neposieram - ty nosis plienky, ty si dochodca, ja nie hehehe
urcite vsetko bude presne ako si zelas
len ja nebudem pisat tak, ako si to zela chora hlava ;_))) :
Gejzinko ty sa z toho aj po se reš keď ukrajina podpíše kapituláciu. Prežiješ to? Ak áno potom možno niečo vypotíš aj z vlastnej hlavičky a nebudeš nezmyselne ako idiot pastovať príspevky druhých. Alebo na samostatný príspevok nemáš? TO BUDE ONO !!!
suvorov
včera
19:29
Odporúčame